Meksika Parlamentosu İki Uzaylı Cesedi Bulduğunu Açıkladı

Uzaylılar gerçek mi, sorusu hayli tartışmalı. Kimileri uçsuz bucaksız bu evrende yalnız olmadığımızı iddia etse de, dünya dışı yaşama dair kesin kanıtlara sahip değiliz. Ancak UFO ve uzaylı meraklılarının yıllardır gökyüzünde aradığı kanıt bulunmuş olabilir! Hem de Meksika’da! Dün Mexico City’de gerçekleştirilen bir kongre duruşmasında “insan olmadığı” iddia edilen iki varlığın cesetleri tanıtıldı. Gazeteci ve Ufolog Jaime Maussan tarafından tanıtılan cesetlerin dünya dışı bireylerin 1000 yıllık fosilleşmiş kalıntıları olduğu ileri sürülüyor. Detaylara birlikte bakalım.

Uzaylıların gerçekten var olup olmadığı yıllardır büyük bir gizem olmaya devam ediyor. Ancak dün Meksika parlamentosunda gerçekleştiren bir duruşma, uzaylılar hakkındaki tüm bilgilerimizi değiştirebilir

Meksika’daki kongre duruşmasında, Jaime Maussan isimli gazeteci ve ufolog dünya dışı bir yaşam formu olduğu iddia edilen iki varlığın fosilleşmiş cesetlerini tanıttı

Jaime Maussan, cesetlerin Meksika Özerk Ulusal Üniversitesindeki uzmanlar tarafından analiz edildiğini açıkladı. Analize göre bu sıra dışı cesetler gezegenimize ait değil!

Açıklama sırasında uzaylıların 1000 yaşında olduğu belirtildi

Maussan, 1000 yıllık cesetlerin bir UFO enkazında değil diatom madenlerinde bulunduğunu açıkladı

Öte yandan Meksika kongresine uzaylı cesetlerini tanıtan gazeteci, son bulgular ışığında evrende yalnız olmadığımızı dile getirdi!

uzaylı

Maussan konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Halkın insan dışı teknolojiler ve insan dışı varlıklar hakkında bilgi sahibi olma hakkı vardır. Bizi ayrıştıran değil, insanlığı birleştiren bir konudan bahsediyoruz. Bu uçsuz bucaksız evrende yalnız değiliz, bu gerçeği kucaklamalıyız.” ifadelerini kullandı

uzaylı

Meksika’daki uzaylı cesetleri UFO ve uzaylı meraklılarında büyük bir heyecan yaratmış durumda. Ancak iddialar karşısında temkinli olmak gerektiğini düşünenler de var!

uzaylı

Çünkü cesetleri Meksika kongresine tanıtan Jaime Maussan, uzaylılar söz konusu olduğunda sabıkalı bir isim. 2017’de Peru’nun Nazca bölgesinde keşfedilen 5 mumyanın analizinde de yer alan Maussan, o mumyaların da uzaylılara ait olduğunu iddia etmişti.

Ancak bilim insanları bu iddiaları yalanlayarak, mumyaların gelişimsel bozukluklara sahip Nazca çocuklarına ait olduğunu açıklamıştı. Üstelik bu, Maussan’ın kariyerindeki tek uzaylı fiyaskosu değil!

Maussan, 2015 yılında da bir uzaylı cesedi tanıtmış, ancak onun da bir insana ait olduğu ortaya çıkmıştı!

uzaylı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu