Squid Game Gerçek Oluyor! 4.5 Milyon Dolar Ödüllü Oyun İçin Başvurular Başladı

2021 Eylül ayında yayına giren Squid Game’i mutlaka duymuşsunuzdur! Sıra dışı senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken bu Kore dizisi, Netflix’in en çok izlenen yapımlarından biri olarak biliniyor. 28 gün içerisinde 111 milyon izleyiciye ulaşan yapımda, canları pahasına yarışan yarışmacıları izliyoruz. Ödül mü? Elbette bol miktarda para! 😊 Vahşi sahneleriyle de dikkat çeken bu dizinin sonunda gerçek olduğunu duyunca şaşırabilirsiniz. Dijital medya platformu Netflix, Squid Game: The Challenge adını verdiği yeni bir yarışma için başvuruları almaya başladı bile! İşte detaylar…

Dijital video platformu Netflix, Güney Kore yapımı Squid Game dizisinden esinlenen bir yarışma programı düzenleyecek

Dizide hayatları pahasına büyük para ödülü için mücadele eden kişileri görüyorduk. Elbette Netflix’in yarışmasında katılımcıların hayati tehlikesi olmayacak. 😊 En kötü senaryoda elleri boş bir şekilde evlerine dönecekler.

Yarışma için tüm dünyadan 456 yarışmacı seçilecek

Netflix, bu sabah yaptığı açıklamada 10 bölüm sürecek bu yarışmanın reality şov tarihindeki en kalabalık yapım olacağını belirtti. Ek olarak para ödülü de bir televizyon programında verilen en büyük para ödülü olacak. Zira kazanan yarışmacıyı tam tamına 4.56 milyon dolar bekliyor!

Peki yarışmaya katılabilmek için aranan şartlar neler?

squid game

Yarışmaya katılabilmek için en az 21 yaşında olmak, İngilizce konuşabilmek ve 2023’ün ilk aylarında 4 hafta sürecek çekim için uygun olmak gerekiyor. Tıpkı dizide olduğu gibi burada da 456 yarışmacı olacak.

Squid Game: The Challenge’a başvurmak isteyenler için bir internet sitesi bulunuyor

squid game

Sitede ABD, İngiltere ve Global olmak üzere üç farklı başvuru seçeneği bulunuyor. 2021 Eylül ayında yayına giren Squid Game dizisi, ilk 28 gün içerisinde 111 milyon kullanıcı tarafından izlenmişti. Tahminler bu yarışma programının da oldukça ses getireceği yönünde. Son olarak dizinin ikinci sezonu için onay geldiğini de belirtelim! 💃🏻

İlginizi çekebilir:

Netflix’in İzlenme Rekoru Kıran Yeni Dizisi “Squid Game” Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hayranlarına Müjde: Squid Game Dizisinin 2. Sezonu Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

… 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu