Ramazan Bayramında Sevdiklerinize Yollayabileceğiniz Mesajlar

İslam aleminin en kutsal günlerinden biri olan Ramazan Bayramı, 30 günlük Ramazan’ın ardından bu hafta içinde başlıyor. Müslümanlar için en umutlu bayramlardan biri olan Ramazan Bayramı, sevdiklerimizle birlikte güzel anlar geçirmemize vesile oluyor. Büyüklere bayram mesajları, arkadaşa bayram mesajları ya da sevgiliye bayram mesajları atarak bu güzel günü onlarla paylaşmak istiyorsanız listeyi gözden geçirebilirsiniz.

“Ramazan Bayramı ne zaman?” sorularının da cevabını vererek sevdiklerinizle paylaşabilmeniz için bayram mesajları listemizi okumaya başlayabilirsiniz. 2024 Ramazan Bayramı, 10 Nisan Çarşamba günü başlayıp 12 Nisan Cuma günü sona erecek. Listelist ailesi olarak mutlu bayramlar dileriz.

Şeker tadında bir bayram: Nice mutlu bayramlar yaşamamız dileğiyle

Bayram mesajları

Bu bayramda yüzünüz de hep gülümseme, kalbinizde huzur olsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Allah katında amellerimizin makbul olmasını diliyorum. Bu kutlu günün ve bayramın getirdiği kardeşlik, dayanışma ve kaynaşma ruhu ile tüm dünyanın barış, huzur ve esenlik içinde yaşamasını Cenabı Hak’tan niyaz ederim.

Allah, evinize gül kokusu eşsiz kalplerinize iyilik versin. Bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Ramazan Bayramı’nızı kutlarım.

“Küsmek ve darılmak için bahaneler aramak yerine, sevmek ve sevilmek için çareler arayın.” der Hz. Mevlâna. Sahtelikten uzak, kalbinize müsaade edip huzur dolacağınız bir RAMAZAN BAYRAMI diliyorum.

Bugün dualarınızı her zamankinden daha çok yapın, koruyucu meleklerini avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin. Bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin bizlere. Ramazan Bayramı’nızı kutlarım.

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı geçirmenizi diler, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…

Gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, Dostluğu, sevgiyi, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz nice bayramlarımız mübarek olsun.

Ramazan bir olmaktır, birlik olmaktır, birlikte olmaktır. Sevdiklerinizin hep yanınızda olduğu nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle…

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Ramazan Bayramı 2024: Müslümanların bütün bir yıl boyunca beklediği o kutlu gün geldi

İslam coğrafyasına gelecek huzurun mimari olması adına dua ettiğimiz mübarek Ramazan Bayramı’mızı heyecan ve muhabbetle kutluyorum

Ramazan Bayramı vesilesiyle tüm samimi dualarınızın rabbimize ulaşmasını diliyor, hayırlı bayramlar temenni ediyorum

Bayramımızı heyecan ve sevgiyle karşılıyor, bu duyguyu beraber yaşamak için sizlerin de Ramazan Bayramını kalbi hassasiyetlerimle kutluyorum.

Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar…

En güzel anıları birlikte paylaşmak, her bayramda hatırlanmak dileğiyle…


Sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Ramazan Bayramınızı kutlarım.

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar; küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bir bayram dilerim.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara… İşte bu mübarek günde Ramazan Bayramı’nızı kutlar, küçüklerin ellerinden, büyüklerin gözlerinden öperim.

Mübarek Ramazan Bayramının size ve sevdiklerinize mutluluk, huzur ve refah getirmesi dileğiyle. Ramazan bayramınız mübarek olsun.. .

Şeker Bayramı’nın güzelliğini ve bereketini yaşadığınız, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar dilerim.

Ramazan Bayramı bereketin ve iyi niyetin simgesidir

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramı’mız hayırlara vesile olsun.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun, sevdiklerin hep seninle olsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdır.

Mübarek ramazan bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah, tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasıp etsin.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok acın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samımı, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, Bayramınız mübarek olsun.

Müslümanlar, kutlu güne kavuşmanın verdiği inancı ve umudu paylaşıyor

Bayram mesajları

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için bayramınız kutlu olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun. Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu Ramazan Bayramın mübarek olsun.

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce Allah’a dider ve nur olur. Gökyüzünde uluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle, Bayramınızı kutlarım..

Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar. Ramazan Bayramınız mübarek olsun her şey istediğiniz gibi olsun inşallah.

Bayramınızı tevhid-i imaniye ve uhuvvet-i İslamiye’de ittifaken tevazul ve telaifle tebrik eder, alem-i islama, malik-i İslam’a ebediyen saadet niyaz ederim.

Ayrılığa Bir Nebze Olsa da Tebessüm Ediyor İsek, Bu Birbirimize Olan Bağlılığımızdan Gelmektedir, Nice Bayramlarda Nice Mutlu Günlere, Ramazan Bayramın Mübarek Olsun.

Dualarım sizinle, bir dahaki Ramazan Bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile ramazan bayramınız hayırlı olsun.

Maneviyatın paylaşıldığı en güzel günlerden biridir Ramazan Bayramı

Bayram mesajları

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun…

11 ayın sultanı Ramazan’ı büyük bir huşu ve mutluluk içerisinde geride bıraktık. Şimdi ise milli ve manevi değerlerin zirveye ulaşmasına vesile olan Ramazan Bayramını kutluyoruz. Yüce Türk milletinin ve İslam aleminin, mübarek Ramazan ayını kutlarım sağlık, mutluluk, huzur ve bereket getirmesini Yüce Allah’tan dilerim

Maneviyatımızın yoğunlaştığı, iftar ve sahur bereketinin milli birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma duygularının gönüllerimizde yer ettiği; semaya açılan dua elleri, kılınan teravih namazları, okunan Hatim-i Şerifler ile bereketli geçirdiğimiz Ramazan ayının sevinci olan Ramazan Bayramı’ nızın hayırlara vesile olmasını dilerim

Bugün Bayram! Mübarek Ramazan Bayramı Tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Hayırlı bayramlar.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi Yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun. Ramazan Bayramı, bereketiyle ve bolluğuyla gelsin. Bu mübarek gün, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun…

Bu mübarek günü bayram mesajları ile daha anlamlı hale getirebilirsiniz

Bayram mesajları

Tuttuğunuz oruçlar kabul olsun.. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun… Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Şu anda Arafat dağında bulunan Milyonlarca müslümanın duası ile bütün müslüman aleminin bayramı mübarek olsun. Rabbim hayırlara vesile kılsın. Hayırlı Bayramlar.

En güzel bayramların en güzel anları sadece bugün değil, her gün size güzel bir anı olsun! Ramazan Bayramınız mübarek olsun!

Gönüller bir olsun bu mübarek ayda düşüncelerimiz hem fikir olsun Allah’ın yolunda, hayırlara vesile olsun bu mutlu gün tüm Müslümanlara Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun canım dostlarıma.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler baş ucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Mübarek Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlı günlere haberci olmasını temenni ederim.

Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun..

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

Gülerek geldi Mübarek Ramazan Bayramı, şimdi ellerim havada dua ediyorum Yaradan’ıma bu Mübarek Ramazan Bayramı’nda herkes mutlu olur inşallah dualarım Allah’ıma..

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramı’nın, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun!

Dargınlık ve küslüğün dahi kenara bırakılması gerektiğini kanıtlayan bayram mesajları da var listemizde

Bayram mesajları

Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden… Mübarek Ramazan Bayramı’mız kutlu olsun. 

Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu oldun. Ramazan Bayramın mübarek olsun.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır. Bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Benim ömrümde ırmaklar vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm. Benim ömrümde sevdiklerim vardır, bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm… Ramazan Bayramımız kutlu olsun. 

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler, her şeyin gönlünüz kadar güzel olmasını temenni ederim. Hayırlı bayramlar.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu bir bayram dilerim. Ramazan Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun. Acılar unutulurken dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Bayram mesajları manevi duyguların paylaşılarak güçlendiğini gösteriyor

Bayram mesajları

Bol duayla ve şükürle bitti mübarek Ramazan ayı. Şimdi ise ellerim havada ve dua ediyorum yaradanıma. Bu mübarek Ramazan Bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım Allah’ıma..

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur. Dua ise yüce Allah’a gider nur olur. Gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle, Ramazan Bayramınızı kutlarım.

Birlik ve beraberliğimizin eksilmeyeceği, her zamankinin bir öncekinden daha güzel ve mutlu olmasını temenni ettiğimiz bir bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Hayat nefes aldığımız kadardır. Gerçek olan güzellikler ise yaşandıkça anlaşılır. Bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun…

Bu bayram yaklaşma bana, hastayım

Ziyarete gelemediğim için yastayım,

Bugün evde, dışarı çıkmaya yasaklıyım,

Uzat elini Ramazan Bayramını kutlayım.

Harçlıklarımın peşindeyim, unutmayın!

Uzaktaki yakınlarınızın yanında olamasanız da bayram mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz

Bayram mesajları

Sokağa çıkamadık uzunca bir süre, Corona virüsü kapattı bizleri evlere, ancak kalpler hep birlikte, mübarek bayramlar dilerim sizlere.

Ne zaman bitecek bu Korona? Geldik bir bayrama daha… Kutlu olsun bayram ama mesafeli konuşalım koruna koruna.

Bol maskeli, bol mesafeli, bol sağlıklı, bol kolonyalı, bol sevgili bayramlarınız olsun. Uzaktan sevgilerimi, saygılarımı iletiyor, Ramazan Bayramınızı kutluyorum.

Bayramınızı en anti bakteriyel kolonyalarla kutlar, sevgilerimi ve mesafe kurallarını buradan sizlere hatırlatırım. Bu bayramda birlikte olamasak da kalbimin her daim sizinle olduğunu bilmenizi isterim. Ramazan Bayramınızı kutlarım.

Bayram mesajları sevginin ve umudun paylaşılmasıdır

Ramazan Bayramı sevgiyle, saygıyla, sağlıkla ve bereketi ile gelsin. Gönüllerden saygı, sevgi, mesafe ve kolonyalar fışkırsın. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Ramazan geldi bereket ile,

Gidiyor şimdi sevgi ile,

Gelsin bayram, gelsin ziyafet,

Bayramınız kutlu olsun tek tek.

Göremedik birbirimizi uzunca bir süre, ama sen yine de güzel kalbinle üzülme, bayram olur, hoş olur, buluşur kalpler sessizce. Ramazan Bayramınızı kutlarım en içten dileklerimle.

Bayram geldi hoş geldi, evlere şenlik geldi, göremesem de bu bayram sizleri, kutlarım sizi en içten dileklerimle.

Mesafeler aramıza girsin, kolonya ellerden eksik olmasın, gülüşler suratlardan kaybolmasın, bayram konuşmak için bizlere vesile olsun, Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Ramazan Bayramı uzun bir süre kurulan empati duygusunun mükafatı bir bayramdır. Bu bayramda sen en güzel, en tatlı arkadaşımın bayramını kutlar, senin sağlığına verdiğim önemden dolayı ziyarete gelemediğim için beni affetmeni dilerim. En yakın sağlıklı ve yasaksız günlerde görüşmek dileğiyle.

Ramazan pidesi gibi güzel, aşure gibi bereketli, çörekotu gibi şifalı bayramlarınız olsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Kuşlar cıvıldıyor, bahar çiçekleri açıyor, Ramazan Bayramınız şimdi kutlanıyor. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

On bir ayın sultanı Ramazan ayının bayramı gelmiş, hoş gelmiş, bizlere de sevdiklerimizi kutlamak düşmüş. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu