Günlük burç yorumları (3 Ekim 2023)

Günlük burç yorumları (3 Ekim 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 3 Ekim 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, bugün saat: 04:19   ile saat:  08 03 arasında boşlukta olacak. Sonra İkizler burcuna geçiş yapacak. Ay İkizler burcunda gıybeti sever.  
MURAT İPEK / [email protected]
KOÇ
Genellikle kuralları dikte edenler her zaman başkalarıdır, ancak bugün sıra sizde, bu yüzden iyi bir iş çıkardığınızdan ve fikirlerinizi uzun süre hatırlanacak şekilde empoze ettiğinizden emin olun.
BOĞA
Evlilik ve diğer ortaklıklarınızda birtakım sorunları halletmek için gereken özveriyi gösterebilir, gidişatı umduğunuz gibi yoluna koyabilirsiniz.
İKİZLER
Şimdi bir süreliğine kendinizi yetersiz, kafanız karışmış ve kötü bir ruh hali içinde hissedeceksiniz, işler düşündüğünüzden daha az trajik bir boyut kazanacak
YENGEÇ
Hesap kitap yapmanızı gerektiren harcamalar olabilir. İşler, düşündüğünüzden daha iyi gitme şansına sahip.
ASLAN
Bugün kendinizi gerçekten yoğun bir güne hazırlamanız gerekiyor ve bununla yüzleşmek için mümkün olan tüm enerjiye ihtiyacınız olacak. Bu durumu yakınlarınızla da paylaşmanız iyi olur.
BAŞAK
Borçlarınızı revize etmek ve düzenlemeye gitmek için oldukça uygun bir zaman dilimi. Aniden finansal anlamda destekleyici sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.
TERAZİ
Eşinizi ve ortaklıklarınızı gözden geçirmek isteyebilir, tamam mı devam mı şeklinde düşünceler içinde olabilirsiniz. Uzlaşı sağlamak için elverişli ortam mevcut.
AKREP
Evde, okulda veya işte büyük sorumluluk sahibi bir konumunuz varsa, bugün patron rolü oynamak ve prestijli konumunuzdan yararlanmak için doğru gün değil.
YAY
Sıkıcı detaylar üzerinde gösterdiğiniz özveri, iş arkadaşlarınız tarafından kolaylıkla anlaşılmayabilir. Bunu değiştirmek için yeni kararlar alabilirsiniz.
OĞLAK
Doğru temeli oluşturmaya başladığınızdan emin olun, böylece hazır olduğunuzda başlayabileceğiniz gücü kendinizde fazlasıyla bulabilirsiniz.
KOVA
Hedeflerinizi arttırırken rahatınızı da düşkünlüğünüz de artabilir. Bundan dolayı zaman sıkıntısı yaşamanız olası.
BALIK
Tanıdığınız çılgın insanlardan kaçının, kelimenin tam anlamıyla onlardan kaçının, onlarla karşılaşırsanız sokağınızı değiştirin, sizi bir kahve içmeye davet edebilirler ve bir trajedi yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu