Günlük burç yorumları (12 Ekim 2022)

Günlük burç yorumları (12 Ekim 2022)

Astrolog Murat İpek’ten 12 Ekim 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Boğa burcundaki transitine devam ediyor. Uzun soluklu çalışmaların karşılığını alabilirsiniz, ticari faaliyetler için uygun.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Kişisel gelişim ve değerinizi arttırmaya yönelebilirsiniz. Harcamalarınızla kendinizi şımartmanız mümkün.
BOĞA
Hayatınızın otoritesini kendi elinize alabilir, emin ve kararlı adımlarla kendinizi ortaya koyabilirsiniz.
İKİZLER
Kendinizle barışık ve bir olmanın peşine düşebilirsiniz. Başkalarından ziyade kendinizi anlamanız mümkün.
YENGEÇ
Sosyal gruplar ve çevrelerde kalıcı bir yer edinebilirsiniz. Uzun soluklu projelere başlamak için hevesli olabilirsiniz.
ASLAN
Toplumsal imajınızı prestijli hale getirmek için çalışabilir, bulunduğunuz konumda daha saygın biri olmayı hedefleyebilirsiniz.
BAŞAK
Bilgi birikiminizi yetersiz bulabilir, farklı eğitim ve ilgi alanlarına yönelebilirsiniz. Akademik anlamda şanslı haberler gelebilir.
TERAZİ
Finansal konular gündeminizde yer alabilir, sabit giderler ve kredi gibi borçlarla ilgilenebilirsiniz.
AKREP
İkili ilişkilerinizi olağanlaştırmak, bir düzene koymak gibi istekleriniz olabilir. Ortak şekilde ilerlemeye ihtiyaç duyabilirsiniz.
YAY
İş hayatında üstün bir çaba gösterebilir, muazzam sonuçlar ortaya koyabilirsiniz. Güvenlik ve huzur arzunuz yoğunlaşabilir.
OĞLAK
Romantik duygu ve ilişkilerinizi idealize etme eğiliminde olabilirsiniz, adanmışlık hissi veren alanlarda bulunmanız mümkün.
KOVA
Ailenizle ilişkilerinizi geliştirmeye, bir arada olmaya özen gösterebilirsiniz. Yaşam alanınızdaki konforu arttırmaya yönelik bir çabanız olabilir.
BALIK
Sezgisel görüşünüze güvenerek hareket edebilirsiniz. Kendinizi rahat hissedeceğiniz alanlara kısa seyahatlerde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu