Günlük burç yorumları (23 Kasım 2022)

Günlük burç yorumları (23 Kasım 2022)

Astrolog Murat İpek’ten 23 Kasım 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Akrep burcundaki hareketine devam ediyor. Geçmişin sis perdelerini aralayan olaylar gelişebilir, paylaşımda bulunmaya istekli olabilirsiniz.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
KOÇ
Finansla konular ve borçlar gündeminizde yer alıyor. İş hayatındaki gelişmelerin sürpriz kaynaklar oluşturması mümkün.
BOĞA
Ortaklıklar ve işbirliği içinde bulunduğunuz kişilerle ilgili bilmediğiniz konular ortaya çıkabilir, ilişkilerdeki dinamizmi gözden geçirmenizde fayda var.
İKİZLER
Sağlığınızla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Dengeli bir yaşam için rutin oluşturmak ve sporsal faaliyetler söz konusu olabilir.
YENGEÇ
Sevilme ve iz bırakma arzunuz romantik ilişkilerde kendini gösterebilir. Kontrol duygusundan uzaklaşmak keyfinizi arttırabilir.
ASLAN
Ailenize bağlılığınızı ve sevginizi göstermek için istekli olabilirsiniz. Doğal gidişata müdahale ederken enerjinizi doğru kullanın derim.
BAŞAK
Eğitim ve kültürel faaliyetler geleceğe yönelik hırsınızı arttırabilir, amaçlarınız doğrultusunda gezi ve seyahatlerde bulunabilirsiniz.
TERAZİ
Maddi konularda dalgalanmalar söz konusu olabilir. Kazançlarınızı nasıl değerlendireceğinizi değerlendirmek için inisiyatif alabilirsiniz.
AKREP
Dış görüntünüz üzerinde bir değişim yaşanabilir, fikirsel paylaşımlara daha açık olabilirsiniz. Çevreyle olumlu etkileşimler söz konusu.
YAY
Duygusal olarak daha derin ve anlayışlı hissedebilirsiniz, kendi içinize dönmenizi kolaylaştıracak gelişmeler olabilir.
OĞLAK
Arkadaşlar ve ortak hayaller gündeminizde bulunuyor. Geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz ancak tarafsız olmanızda fayda var.
KOVA
Mesleki açıdan profesyonel yaklaşımlardan ziyade duygusal kararlar söz konusu olabilir. Yakınlık kurma ihtiyacı hissedebilirsiniz.
BALIK
Kendinizi keşfedeceğiniz alanların peşine düşebilirsiniz. Yeni eğitimler ve yer değiştirmeler söz konusu olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu