Günlük burç yorumları (15 Mayıs 2023)

Günlük burç yorumları (15 Mayıs 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 15 Mayıs 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, bugün 05.56  ile 10.55 arasında boşlukta olacak sonra ise Koç burcuna geçecek. Kendimize ve sevdiklerimize karşı hassas, korumacı olabiliriz.  
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Pozitif başlayacağınız bir günü pozitif bitirmek sizin elinizde. Güzel haberler gelebilir, belki de sizi daha ileriye götürecek bir fikir aklınıza gelebilir.
BOĞA
Ailenizden yakın akrabalardan olumlu bir gelişme bugün kapınızı çalabilir. Hallolmamış bir konuda kendinizi yol alırken bulabilirsiniz.
İKİZLER
Partneriniz vakit ayırmadığınızdan dolayı şikayetçi olabilir. Bugün ona küçük sürprizler yapıp güzel vakit geçirmek için fırsat yaratabilirsiniz.
YENGEÇ
Artık kayıplar kazanca dönüşmeye başlayacak diyebiliriz. Birikimlerinizi doğru değerlendirme kararı alırsanız bugün banka bakiyenizi artırabilirsiniz.
ASLAN
Güne keyifsiz başlamış olabilirsiniz. Bu yüzden çevrenizdeki insanları kırmaktan kaçınmaya çalışın. Sakin olun akışa güvenin.
BAŞAK
Maddi konularda varsa bugün yapılması gereken, bir an önce başlayın ve yapın. İş çalışma alanının dan olumlu bir gelişme önünüze gelebilir.
TERAZİ
İş görüşmeniz varsa olumlu sonuçlanabilir. Eğer çalışıyorsanız daha iyi bir iş teklifi gelebilir. İyi düşünüp öyle karar verin derim.
AKREP
Büyüklerin duaları bugün sizi mutlu edebilir, yatırımlarınız size olmadık bir biçimde para kazandırabilir. Olumlu bakmaya çalışın.
YAY
Aldığınız sorumluluklar bugün size artı olarak dönebilir. Heyecana kapılıp elde ettiğiniz başarıya gölge düşürmeyin. Sakin kalın derim.
OĞLAK
Bugün daha içten ve zarif bir gün geçirmeniz olası. Öteden beri gelen bir işin olumlu nihayetleneceğini duyacak olabilirsiniz. Kendinize güvenin derim.
KOVA
Bugün hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Bu kararları düşünüp, tartmak için yeterince olacak. Pozitif düşünün.
BALIK
Biraz meditasyon yapmayı deneyebilirsin; bu dinlendirici bir uykuyu teşvik edecektir. Artık dişlerinizle ilgili sorunlarınıza bir çözüm bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu