Türkiye-Belçika milli voleybol maçı ne zaman? Filenin Sultanları 16 turuna kaldı!

Türkiye-Belçika milli voleybol maçı ne zaman? Filenin Sultanları 16 turuna kaldı!

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası C Grubu son maçında ev sahibi Almanya’yı 3-0 yenerek 5’te 5 yaptı. Filenin Sultanları bu sonucun ardından turnuvada adını son 16 turuna yazdırdı. Milli takım çeyrek finale çıkmak için Belçika ile mücadele edecek. Peki, Türkiye-Belçika milli voleybol maçı ne zaman?

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası C Grubu son maçında ev sahibi Almanya’yı 3-0 yenerek 5’te 5 yaptı ve son 16 turuna yükseldi. Tüm gözler şimdi bu heyecan dolu maçın tarihi ve diğer önemli bilgilerinde. İşte, Filenin Sultanları 16 turu maçı tarihi…
CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda A Milli Voleybol Takımı, Almanya ile karşılaştı.Filenin Sultanları, C Grubu’naa ev sahipliği yapan Almanya’yı set vermeden 3-0 yendi.Grubunu yenilgisiz lider bitiren A Milli Voleybol takımı son 16 turunda Belçika ile eşleşti.
A Milli Kadın Voleybol Takımı, son 16 turunda 28 Ağustos’ta Belçika ile karşılaşacak. Karşılaşma TRT Spor’dan yayınlanacak.
Gruplarında ilk 4’e giren ekiplerin yer alacağı son 16 turu maçları 26-28 Ağustos, çeyrek final karşılaşmaları ise 29-30 Ağustos tarihlerinde İtalya’nın Floransa şehri ve Belçika’nın başkenti Brüksel’de yapılacak.Yarı final maçları 1 Eylül Cuma, 3’üncülük ve final karşılaşmaları ise 3 Eylül Pazar günü yine Brüksel’de oynanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu