Günlük burç yorumları (6 Ocak 2023)

Günlük burç yorumları (6 Ocak 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 6 Ocak 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Yengeç burcunda ilerlemeye devam edecek. Biraz tutucu ve fikirlerimizi savunmada ısrarcı olabiliriz. Daha anlayışlı durmakta fayda var.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
KOÇ
Bugün küçük şeyler üzerinde çalışın ve büyük şeylerin yerine oturmasını izleyin. Neden bugün hayata bambaşka bir perspektiften bakıyor olmayasınız ki?
BOĞA
Hayal gücünüzün derinliklerine inin; ve rüyayı gerçekleştirmek için bugün fazlasıyla yeterli olduğunuzu bilin.
İKİZLER
Ani gelir değişiklikleri bugün sizi korkutmasın.  Zenginlik yerine basit zevklerin farkına varın. Kendinizi bugün daha olumlu bakmaya zorlayın.
YENGEÇ
Akıl sağlığınız, kahkahanın gücüyle herhangi bir kişisel zorluğun üstesinden gelme konusundaki gücünüze bağlıdır. Bugün gülümseyin!
ASLAN
Projeler birikti, evrak işlerinin düzenlenmesi gerekiyor ve bazı kararların alınması gerekiyor olabilir bugün. Aceleci olmamaya bakın.
BAŞAK
Aklını kendi problemlerinden uzaklaştırmanın en iyi yolu, diğer insanlara kendi problemlerinde yardımcı olmaktır. Kendinizi paylaşıma açın.
TERAZİ
Bugün işin püf noktası ileriye bakmaya devam etmek ve duygusal gücünüzü başkalarıyla paylaşmaktan geçiyor olabilir.
AKREP
Güçlü bir konumda olan birine yaklaşma cesaretini toplamanız ve daha fazla sorumluluk almaya hazır olduğunuzu bilmelerini sağlamanız gerekir.
YAY
Para meseleleri söz konusu olduğunda atağa geçeceksiniz, ancak arzu ettiğiniz şeyi iş birliği yoluyla elde etme olasılığınızın daha yüksek
KOÇ
Zamanınızı boşa harcayan insanlara karşı öfkelenmemeye çalışın. Onlara karşı ne kadar sert olursanız olun, kafalarını değiştirmeleri pek olası değil
KOVA
Bugün boyunca çok çalışın ama aşırıya kaçmayın. Son zamanlarda kendinizi fiziksel ve duygusal sınırlarınıza getirmiş olabilirsiniz.
BALIK
Arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle aranızı düzeltmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Birbirinize ihtiyacınız olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu