Günlük burç yorumları (3 Kasım 2022)

Günlük burç yorumları (3 Kasım 2022)

Astrolog Murat İpek’ten 3 Kasım 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Balık burcuna geçti. Konsantrasyon ve dikkat gerektiren işler için daha yoğun bir çaba sarf etmeniz gerekebilir, hassasiyet isteyen konularda şanslı olabilirsiniz.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
KOÇ
Diğer insanları anlama ve algılamanızdaki artış ile daha kolay empati kurmanız mümkün. Yaratıcılığınızı dışa vuracağınız aktiviteleriniz olabilir.
BOĞA
Karşılıksız iyilik yapmaya istekli olabilirsiniz ancak iyi niyetinizi suistimalden koruyun derim.
İKİZLER
Mesleki kaygılarınız olabilir ancak karamsarlığa kapılmamanızda yarar var, bazı kaygıların yersiz olduğu gerçeğiyle yüzleşebilirsiniz.
YENGEÇ
Birikim ve tecrübelerinizi aktarmanız için gereken ilhamı yakalayabilirsiniz. Motivasyonunuzu arttıracak gezi planlarınız olabilir.
ASLAN
Karşılık beklemeden yardımda bulunmak, ruhsal doyumun peşinde olmak esas amacınız olabilir. Öngörülerinizin rehberliğine kulak vermeniz mümkün.
BAŞAK
Romantizm anlayışında derinlik olabilir, ikili ilişkilerinizde de daha yoğun bir anlayışla hareket edebilirsiniz. Etkiye açık hissedebilirsiniz.
TERAZİ
İş hayatına dair rutinlerden sıkılabilir, sorumluluklardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Aynı ortamı paylaştığınız insanların dertlerini dinleyerek yardımcı olmanız mümkün.
AKREP
Aşk ve yoğun duygular yaşadığınız birlikteliklerinizin nabzı yükselebilir, sevdiklerinizle bir arada olmak isteyebilirsiniz.
YAY
Dürtüsel olarak içe kapanma ihtiyacı duyabilirsiniz, zihinsel anlamda rahatlık arayışında olmanız mümkün.
OĞLAK
Öznel yargılarınız ağır basabilir, karar almadan önce yakın çevrenizle istişare etmeniz gereken konular olabilir.
KOVA
Maddesel kazançlarınızda artış olabilir, ticari yeteneklerinizi gelire dönüştürmek için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
BALIK 
Uzun süreli amaçlardan ziyade anlık planlar daha işlevsel olabilir. Mevcut düzen ve alışkanlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu