Günlük burç yorumları (27 Temmuz 2023)

Günlük burç yorumları (27 Temmuz 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 27 Temmuz 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay Yay burcunda hareketine devam ediyor. Bugün uzun vadeli planlar, projeler için gayet olumlu bir gün gibi görünmekte. Kullanın bugünü. 
MURAT İPEK / [email protected]
KOÇ
Düşüncelerinizi serbest bırakmak, bazı arkadaşlarınızı veya aile üyelerinizi bir hatadan kurtarabilir. Muhtemelen hiçbir şey fark etmeyeceksiniz ama onlar minnettar kalacak.
BOĞA
Son zamanlarda büyük kazançlar elde etmediyseniz, özellikle riskliyse veya zaman içinde uzayan projeler içeriyorsa, büyük harcamalar yapmayın iş için.
İKİZLER
Her zaman yapmak istediğin ve aynı zamanda korktuğun bir şey var mı? Denemek için doğru zaman geldi. Ufkunuzu genişletmek için korkulardan biraz sıyrılın.
YENGEÇ
Aile bu dönemde sizi biraz kısıtladı ama artık kendiniz ve başkaları için bir şeyler yapmakta daha özgürsünüz. Bu konuda kendini suçlu hissetmene gerek yok.
ASLAN
Bugün tek bir hedefe çok fazla odaklanmamaya çalışın. Gelecekte daha somut bir şey elde etmenize yol açacak, birbiriyle bağlantılı birkaç proje önünüze gelebilir.
BAŞAK
En iyi şekilde karşı karşıya kalacağınız kendinizle bir meydan okuma olacak. Bir şeyleri kendi kendinize deneyimlemek, başarısızlıkla sonuçlansa bile iyidir.
TERAZİ
Bir arkadaş grubu veya bir meslektaş grubu ile yapılması gerekenleri sıkılmadan ve mükemmel sonuçlarla yapmak için doğru atmosferi bugün yakalamanız mümkün.
AKREP
Yaptığınız her hareket için kesin bir plan izlemenize gerek yok, kendinizi biraz serbest bırakın, keman teli kadar gerginsiniz! Rahatlamaya bakın.
YAY
Bugün, iyi niyetle de olsa size hayatınızı nasıl yaşamanız gerektiğini söylemek isteyen arkadaşınız olursa dinlemekten kaçının. Buna bu aralar hiç ihtiyacın yok.
OĞLAK
Bugün kulaklarınızı iyi açarsanız daha iyi olur. Etrafınızdaki insanlar çok şey söylüyor ve siz bunu görmezden geliyorsunuz, para da fırsat kaçabilir.
KOVA
Bu akşam saatlerinde pek de basit olmayan bir toplantı sizi bekliyor, o yüzden enerjinizi bu an için saklamaya çalışın. Dinlemekten yorulabilirsiniz.
BALIK
Bugün burcunuz düzen öneriyor! Beklenmedik, hatta romantik ziyaretler alabilirsiniz. Ayrıca biriyle yaşıyorsanız bir temizlik vardiyası düzenlemek iyidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu