Günlük burç yorumları (27 Şubat 2024)

Günlük burç yorumları (27 Şubat 2024)

Astrolog Gülnihal Öztürk’ten 27 Şubat 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… ([email protected])

Bugün duygularımızı ifade ederken daha rahat hissedebiliriz. Ancak eylemler konusunda abartılı olabiliriz. Bugün Mars ile Jüpiter arasında gerilimli bir açı oluşacak. Mars’ın Kova, Jüpiter’in Boğa burcunda olduğu bu yerleşim insani değerlerin yitirildiği pek çok gerilim anını oluşturabilir. Ticarette satış konusunda hızlanma verebilir ancak Merkür’ün pozsiyonu sebebiyle kazançlarda belirsizlik, dolandırılma, kandırılma gibi durumlar meydana gelebilir.
Koç Burcu: Sevgili Koç, ticari, hukuki ilişkiler önem kazanıyor. Yapacağınız anlaşma ve sözleşmelerde kazançlarınızı arttırabileceğiniz fırsatlar ile karşılaşabilrsiniz. Partneriniz ile ilişkiniz, arkadaşlarınız, duygusal olarak bağ kurduğunuz insanlar ile daha fazla ilgileneceksiniz.
Boğa Burcu: Sevgili Boğa, bugün genel sağlığınız, çalışma düzeninizle ilgili konular gündeminizde olacak. Kariyer ve çalışma hayatınızda yapacağınız proje ortaklıkları kendi değerinizi arttırmanıza katkı sağlayacaktır. Ancak harcamalar konusuna dikkat etmelisiniz.
İkizler Burcu: Sevgili İkizler,  bugün ilişkiler konusunda sizi sınırlayan geçmişe yönelik sizi bunaltan duygulardan uzaklaşmak, özgürleşmek isteyebilirsiniz. Çalışma hayatınızda sizi kısıtlayan düşüncelerden, fikirler ile mücadele edebilirsiniz.
Yengeç Burcu: Sevgili Yengeç, bugün ev dekorasyonunuz ve aileniz ile aranızdaki duygusal paylaşımlara yönelik hareket edeceksiniz. Borç-alacak ilişkileri konusunda sizi sıkıştıran bunaltan konular gündeme gelebilir. Yapacağınız yatırımlar ve harcamalar konusunda özenli olmalısınız.
Aslan Burcu: Sevgili Aslan,  bugün yakın çevreniz, aileniz, akrabalarınızla ilgili konularla daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir ve insan ilişkilerinde denge oluşturmanız gereken diyaloglar içinde kalabilirsiniz. Ortaklıklar ve eşinizle ilgili konularda gerilim yaşayacağınız konular meydana gelebilir.
Başak Burcu: Sevgili Başak, bugün ilişkilerde denge kurma ve karşınızdaki insanları anlamaya çalışacağınız bir gün. Maddi değer üretmek, çalışmalarınızın karşılığını alacağınız bir gün olacak. Ancak çok uzun süreler çalışmanız gerekebilir. Sağlık konularına dikkat etmelisiniz.
Terazi Burcu: Sevgili Terazi, bugün kişisel bakımınız, sanatsal konular, hobileriniz ile ilgilenmek isteyeceksiniz. Ticari işlemler ile ilgili belirsizlikler yaşanabilir. Bugün sağlığınızla ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Bazılarınız küçük operasyonlar geçirebilir, diş ağrıları, kemik ağrıları yaşanabilir. Kullanacağınız ilaçların yan etkilerine karşı hassasiyetiniz olabilir.
Akrep Burcu: Sevgili Akrep, bugün duygusal yönden kendinizi dış dünyadan soyutlamak evinizde aileniz veya çocuklarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Partnerinizle ilgili iletişim kurmak ve anlaşılmak konusunda zorlandığınız durumlar oluşabilir.
Yay Burcu: Sevgili Yay, bugün arkadaşlarınızla, yakın çevrenizle, ailenizle ilgili konular gündeminizde olacak. Kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Evinizde su giderleriniz ve sıvılarla ilgili sorunlar meydana gelebilir.
Oğlak Burcu: Sevgili Oğlak, bugün iş seyahatleri, ticari anlaşmalar gündeminizde olacak. Maddi yatırımlar ve satışlar konusu hareketli geçecektir.
Kova Burcu: Sevgili Kova, bugün yurt dışı seyahatler, eğitimler konularıyla ilgileneceksiniz. Kazançlarınızla ilgili yeni bir sistem geliştirmek isteyebilir, kısıt yaşadığınız konularla ilgili yeni adımlar atabilirsiniz.
Balık Burcu: Sevgili Balık, bugün finansal konular, ticari anlaşmalar, ödemeler konusu gündeminizde olacak. Bugün ve yarın hayatınızla ilgili ailenizi, eşinizi de ilgilendiren önemli kararlar vermeniz gerekebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu