Günlük burç yorumları (27 Mayıs 2023)

Günlük burç yorumları (27 Mayıs 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 27 Mayıs 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, bugün 09.38 ile 12.45 arasında boşlukta olacak, sonra ise Başak burcuna geçecek. Sağlık ve sağlıkla ilgili konular dikkatinizi çekebilir.
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ 
Evlilik gibi konular olumlu açıdan gündem oluşturabilir. Öte yandan bereketli bir gün geçirebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir.
BOĞA 
Bugün duygusal şiddet veya yoğun karamsarlık içinde olabilirsiniz. Kendinizi zorlanmış hissediyorsanız akıntıya karşı yüzmek iyi bir fikir olmaz.
İKİZLER 
Finansal konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Önceden çektiğiniz kredi veya aldığınız bir borç bugün başınızı ağrıtabilir.
YENGEÇ 
Yeni programlardan memnun olmamanıza rağmen önceki planlarınıza devam etmeyi seçerseniz, günün sonunda kendinizi sıkıntılı ve huzursuz hissedeceksiniz.
ASLAN 
Kardeşleriniz veya akrabalarınız ile ilgili durumlar bugünki gündeminizi meşgul edebilir. Fikirlerinize ihtiyaç duyulacağı bir gün olabilir.
BAŞAK 
Kendi çıkarınız için günü diğer insanların duygularını savunarak geçirebilirsiniz. Günün büyük bir bölümünde kendinizi hayli yorgun hissedebilirsiniz.
TERAZİ
Hobilerinizle uğraşmak ya da sanatsal faaliyetlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Kendi isteklerinizi ön plana çıkaracağınız bir gün geçirebilirsiniz.
AKREP 
Bugün büyük olasılıkla iş veya eğlence için bir program yapacaksınız. Şu anda aklınızdaki tek şey gitmek, kaçmak olabilir, bunu sakince gerçekleştirin.
YAY 
İşiniz dışında elde ettiğiniz gelirler artabilir. Ekonomik açıdan oldukça iyi bir gün geçirebilirsiniz.
OĞLAK 
Bugün bir kilometre öteden gelen sorunları hissedebileceksiniz ve ne zaman U dönüşü yapacağınızı bileceksiniz. İç sesinize sonuna kadar güvenin derim.
KOVA 
Bugün şahsi istekleriniz yoğun olabilir. Tedbirli davranmayı elden bırakmadan kendi isteklerinize yoğunlaşmak size iyi hissettirebilir.
BALIK 
Bugün işinizde yoğun bir gün geçireceksiniz, bu sizi yorgun bırakabilir ama yine de mutlu hissedebilirsiniz. Çok uzak gelecek planları yapmamaya bakın derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu