Günlük burç yorumları (27 Eylül 2023)

Günlük burç yorumları (27 Eylül 2023)

Murat İpek’ten 27 Eylül 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Bugün önemli kararlar verecekseniz aceleye getirmeyin bunu. Kendinize biraz zaman verin.
MURAT İPEK / [email protected]
KOÇ 
Aşırı eleştirel olabilir ya da eleştiriye maruz kalabilirsiniz. Rutin ve takıntıların yarattığı angarya gündeminizde olabilir.
BOĞA 
Bugün aklınıza bir şey gelecek ve bu sizi suçlu hissetmenize neden olacak. Çünkü son zamanlarda herkese karşı da öfke dolu davrandığınızı fark edebilirsiniz.
İKİZLER 
Eşinizle finansal kaynaklar üzerine birtakım konuşmalar gerçekleştirebilir, yeni kararlar alabilirsiniz.
YENGEÇ
Doğru noktaya yönelik değilse argümanların pek bir değeri yoktur, bu yüzden ne söylediğinizden emin değilseniz, sessiz kalmanız en iyisi olacaktır.
ASLAN 
İnsanları daha sonra “Sana söylemiştim” demeye yönlendirmemek için sorulardaki “eksileri” de dikkate almayı öğrenin. Hak etmediğiniz başka bir yenilgi ve aşağılanma yaşayabilirsiniz.
BAŞAK 
Geçinmenizi sağlayacak niteliklerden kesinlikle yoksun değilsiniz, bu yüzden sızlanmakla zaman kaybetmeyin, harekete geçin. Çalışmaya devam!
TERAZİ 
Kahvaltı daha dinç bir akıl için olmazsa olmazdır, özellikle de çok erken ya da çok geç kalkıyorsanız bu dönemde kahvaltıyı hafife almış olabilirsiniz. Doğru beslenin.
AKREP 
Bugün diplomasi sizin işiniz değil, ama bütün gün milletin hikayesinin içinde kalmak istemiyorsanız barışçıl davranmak gibi zor bir göreviniz olacak.
YAY 
Dedikodulara mahal vermemek için daha dikkatli olmalısınız. Kendi içinizde halletmeniz gereken konular olabilir.
OĞLAK
Bugün ne söylediğinize çok dikkat edin, çünkü sevgilinizi bilmeden gücendirme ve zincirleme bir pot kırma tepkisini tetikleme riskiniz olabilir. Biraz az konuşun.
KOVA 
Kendinden emin tavrınız ve vakur duruşunuz pek çoğunu etkileyecek gibi görünüyor, yine de ani çıkışlarda bulunmamaya dikkat!
BALIK 
Önemli bir dönüm noktasına ulaşmak istiyorsanız bugün her şeye hazır olmalısınız. Bunca zaman boyunca sizi bekleyen sınav için kolları sıvamanın zamanı geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu