Günlük burç yorumları (16 Mayıs 2023)

Günlük burç yorumları (16 Mayıs 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 16 Mayıs 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Koç burcunda hareketine devam ediyor. Bugün kas ağrıları veya ayaklarda ödem söz konusu olabilir. Sağlığa ve kazalara biraz daha dikkat.  
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Bugün ki gündeminizi aileniz ya da partnerinizle planladığınız bir seyahat meşgul edebilir. Çevrenizdekilerle aranızdaki bağları kuvvetlendirmek için mükemmel bir fırsat.
BOĞA
Bugün çok daha uyumlu ve olumlu bir gün geçirmeniz olası. En azından yaşayacaklarınıza daha gülümseyerek yaklaşmanız söz konusu olabilir.
İKİZLER
Hoşlandığınız kişi ile daha çok vakit geçirme imkanı elde edebilir, hatta bazı sırlarını öğrenebilirsiniz.
YENGEÇ
Bugün yoğun saatlerde araç kullanmaktan kaçının derim. Dikkatinizde sorun olabilir. Temkinli olmayan seyahatlerden de uzak durmalısınız.
ASLAN
Heyecanınızı dışa vurmak isteyebilirsiniz. Bunu yapmadan önce etraflıca düşünmeniz sizin yararınıza olacaktır.
BAŞAK
Bugün kendinizi daha mücadeleci, daha işlerin peşinde gidecekmiş gibi hissedebilirsiniz. Şevkinizi hiçbir şeyin kırmasına müsaade etmeyin.
TERAZİ
Sorumluluk bilincinizin daha yoğun olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Tutucu ve agresif tavırlardan kaçınmalısınız.
AKREP
Önemli gayrimenkul veya şirket yatırımlarınızın ertelenmesini bugün gökyüzü tavsiye ediyor diyebilirim. O nedenle para konusuna girmeyin.
YAY
Arkadaşlarınızla bir aktivite planlayabilirsiniz. Kendinizi çok daha enerjik hissedeceğiniz bir gün olabilir.
OĞLAK
Kelimenin tam anlamıyla koşturup iş halledeceğiniz bir gün gibi duruyor bugün. Bugün güne pozitif başlamak için iyi bir gün.
KOVA
Ailenize ilişkin sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Ağırbaşlı olmak ve mantıkla hareket etmek işinizi daha kolaylaştıracaktır.
BALIK
Bugün kendinizi sıkıcı hissedebilirsiniz ve sağlığınız çok da sevimli olmayabilir. Ayrıca endişe ve ajitasyon yaşayabilirsiniz. Oturun, dinlenin biraz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu