Günlük burç yorumları (15 Mart 2023)

Günlük burç yorumları (15 Mart 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 15 Mart 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay bugün, 11:50 ile 15:05 arasında boşlukta olacak ve sonrasında oğlak burcuna geçecek. İş ve bitirilmesi gereken şeylerle ilgili işiniz artabilir.  
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Bugün kendinizi yorgun hissetmeyecek ve kendinize bakabileceksiniz. Kredi ve geri ödeme ile ilgili durumlar sorunlara neden olmaz diyebilirim.
BOĞA
Normal bir arkadaşlık içinde bulunduğunuz birine karşı duygularınız değişebilir. Ne olursa olsun sakin olmaya gayret edin. Aceleci olmayın sakın.
İKİZLER
Sosyal konumunuzun yükselmesi bekleniyor. Pozitif karmanız, kaderin yaratıcı bir projeye başlamanıza yardımcı olmasını sağlayabilir.
YENGEÇ
Maddi, manevi her konuda savrulabileceğimiz, duyarlılığımızın en üst noktada dolanabileceği bir gün gibi durmakta. Yavaşlayın biraz.
ASLAN
Şu anki mutluluk ve sağlık durumunuz size içsel güç ve özgüven sağlayabilir ama bilinçaltınız, dağınık işi kontrol etmenize izin vermiyor olabilir. Ara verin.
BAŞAK
Çalışma koşullarınızda veya evinizdeki koşturmanızda artık bir düzene oturmanız gerektiğini siz de biliyorsunuz. Bu alanda bir şeyler yapın derim.
TERAZİ
Mevcut durumun rekabet etme arzunuzu bastırmasına izin vermeyin. Bazılarınızın iş cephesindeki yaklaşımınızı yeniden gözden geçirmesi gerekebilir.
AKREP
Kendinizi bir anda karmaşanın içinde bulabilirsiniz. O nedenle bugün kendinizi olabildiğince bu meselelerden uzak tutun.
YAY
Mevcut durumun rekabet etme arzunuzu bastırmasına izin vermeyin. Bazılarınızın iş cephesindeki yaklaşımınızı yeniden gözden geçirmesi gerekebilir.
OĞLAK
Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken, özellikle kendinizi sorguladığınız bir gün yaşayabilirsiniz. İyisiyle kötüsüyle kendinize insaflı olun.
KOVA
Kayıplara uğramak istemiyorsanız, kibrinizi dizginlemenizi önereceğim. Bugün çevreniz tarafından fazla antipatik görünebilirsiniz.
BALIK
Bugün enteresan bir gün olabilir sizin için, tutkulu hoş duygular içinde aşkın kokusunu ciğerlerinize doya doya çekebilirsiniz. Daha ne olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu