Galataport’ta şampiyonluk kutlaması | Filenin Sultanları tarihi zaferi vatandaşlarla kutladı

Galataport'ta şampiyonluk kutlaması | Filenin Sultanları tarihi zaferi vatandaşlarla kutladı

2023 CEV Avrupa Şampiyonası finalinde Sırbistan’ı 3-2 yenerek şampiyon olan A Milli Kadın Voleybol Takımı, kupa zaferini Galataport’ta binlerce vatandaşla birlikte kutladı. … yayınına konuk olan A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın oyuncuları Erik Dalı türküsü ile oynadı, Vargas’ın canlı yayında takım arkadaşlarına yaptığı şaka ise geceye damga vurdu.

2023 CEV Avrupa Şampiyonası finalinde Sırbistan’ı 3-2 yenerek şampiyon olan A Milli Kadın Voleybol Takımı, kupa zaferini binlerce vatandaşla birlikte kutladı.
Galataport’ta gerçekleşen kutlama öncesinde FIVB Milletler Ligi ve CEV Avrupa Şampiyonası’nda kazanılan kupalar, kürsüye getirildi.
Teknik ekip ve sporcular tek tek anons edilirken, meydanı dolduran binlerce vatandaş tezahüratlarla takıma destek verdi.
Sahneye çıkan isimlerden Gizem Örge, yaptığı konuşmada “Sürekli zorluklarla sınanan canım ülkem, size gülmek çok yakışıyor. Bu tarihi zaferin tadını çıkaralım.” ifadelerini kullanırken büyük alkış aldı.
Filenin Sultanları şampiyonluğu Erik Dalı ile kutladı. 
HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Filenin Sultanları, İstanbul Galataport’taki şampiyonluk kutlamasında … yayınına konuk oldu. A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın yıldız oyuncusu Melissa Vargas’ın takım arkadaşlarına yaptığı şaka canlı yayına damga vurdu.
HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu