Erzurumspor – Tuzla maçını Aydın yönetecek

Erzurumspor’un cumartesi günü deplasmanda çıkacağı Tuzlaspor maçını Cihan Aydın yönetecek. Kemal Elmas’ın birinci, Cem Özbay’ın ikinci yardımcı hakem olarak görevlendirildiği karşılaşmada Enver Aydın 4. Hakem olarak bulunacak. Maçta Dilan Deniz Gökcek İşcan gözlemci, Suat Çoban, Haydar Özdemir ve Şaban Güven Eker temsilci olarak bulunacak.


LİGLERDE HAFTANIN PROGRAMI            


Spor Toto Süper Lig 5. hafta karşılaşmaları 2, 3, 4 ve 5 Eylül’de, Rezerv Lig 4. hafta karşılaşmaları 27, 28, 29 ve 30 Ağustos’ta, 5. hafta karşılaşmaları 3, 4, 5 ve 6 Eylül’de, Spor Toto 1. Lig 4. hafta karşılaşmaları 2, 3, 4 ve 5 Eylül’de, TFF 2. Lig Beyaz Grup ve Kırmızı Grup 2. hafta karşılaşmaları 3 ve 4 Eylül’de, TFF 3. Lig 1, 2 ve 3. Grup 1. hafta karşılaşmaları 3 ve 4 Eylül’de oynanacak. 


Karşılaşma programları şöyle:


02.09.2022 CUMA


GÖZTEPE A.Ş. – GENÇLERBİRLİĞİ (H) Oğuzhan Çakır (Y) Oğuz Kağan Çalışır (Y) Mehmet Ali Akkor (D) Süleyman Soyutürk (G) Erbay Aldemir (T) Kerem Fahri Baykalmış (T) Adnan Karayel,


03.09.2022 CUMARTESİ


TUZLASPOR A.Ş. – ERZURUMSPOR Fk (H) Cihan Aydın (Y) Kemal Elmas (Y) Cem Özbay (D) Enver Aydın (G) Dilan Deniz Gökcek İşcan (T) Suat Çoban (T) Haydar Özdemir (T) Şaban Güven Eker,


BODRUMSPOR A.Ş.  – EYÜPSPOR (H) Adem Cinek (Y) Murat Şener (Y) Burak Cansız (D) Fatih Tokail (G) Aykut Gümülü (T) Mehmet Acet (T) İlker Emir (T) Hüseyin Korkusuz,


YENİ MALATYASPOR – ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (H) Tarık Güldal (Y) Murat Temel (Y) Mert Bulut (D) Abdullah Volkan Aydın (G) Namık Karaman (T) Hasbi Sevindik (T) Kemal Özkoç (T) Recep Kulak,


04.09.2022 PAZAR


PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. – BOLUSPOR (H) Alper Akarsu (Y) Abdullah Uğur Sarı (Y) Özcan Sultanoğlu (D) Süleyman Bahadır (G) Mesut Carık (T) Şahsuvar Erbaş (T) Ahmet Korkmaz (T) Alper Yücel,


ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ – SAKARYASPOR A.Ş. (H) Abdullah Buğra Taşkınsoy (Y) Gökhan Memişoğlu (Y) Bersan Duran (D) Fevzi Erdem Akbaş (G) Ali Şahan (T) Cenk Altun (T) Nihat Özen (T) İsmet Keklik,


ALTAŞ DENİZLİSPOR – BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR (H) Mehmet Türkmen (Y) Emir Eray Eyisoy (Y) Ogün Kamacı (D) Ferhan Kestanlıoğlu (G) Sami Şamar (T) Mehmet Rıza Özsakal (T) Refik Emre (T) Süleyman Basa,


ADANASPOR A.Ş. – ALTAY (H) Can Cengiz (Y) Hasan Hüseyin Tetik (Y) Ferdi Karadoruk (D) Safa Yılmaz (G) Fethi Serkan Koçak (T) Ömer Dalman (T) Mehmet Ali Yurtsever,


05.09.2022 PAZARTESİ


YILPORT SAMSUNSPOR – MANİSA FUTBOL KULÜBÜ (H) Burak Pakkan (Y) Oğuz Terzi (Y) Suat Güz (D) Gürcan Hasova (G) Ali Uluyol (T) Levent Karabudak (T) Hakan Atasoy.


Kaynak: ErzurumGazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu