Erzurumspor FK, myWorld ile iş ortaklığı

Erzurum Güncel- Erzurumspor FK, kulüp tesislerinde gerçekleştirilen imza töreniyle myWorld’le iş ortaklığı sağladı. Erzurumspor Tesislerinde gerçekleşen imza törenine Erzurumspor FK başkanı Ahmet Dal, Kulüp Asbaşkanı İdris Akdemir, yönetim kurulu üyesi Ali Karataş ve myWorld yetkilileri katıldı.

Yapılan her alışverişin ödüllendirildiği ve hem müşterilere hem de iş ortaklarına sayısız faydalar sağlayan myWorld markası, alışveriş yaparken fayda elde etmek üzerine kurulmuş bir sistem. İş ortaklığı programımız üye işletmelere rekabetçi avantajlar ve işlerini büyütebilecekleri bir platform sağlıyor.

Bunun yanında myWorld tüm dünyada müşterilerine nerede olurlarsa olsunlar indirimli alışveriş yapma, tasarruf etme ve ileride yapacakları alışverişlerinde kullanabilecekleri alışveriş puanları gibi sayısız faydalar sağlayan bir yapı.

myWorld üzerinden oluşturacağınız kayıt işleminden sonra anlaşmalı noktalardan yapacağınız tüm alış verişlerinizde hem siz hem de takımımız kazanıyor.

Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursanız olun myWorld’le anlaşmalı tüm işletmelerden gerçekleştireceğiniz alış verişlerinizle takımımıza destek olabilirsiniz.

Uygulamaya https://www.myworld.com/registration/partner/9560071  üzerinden veya www.erzurumsporfk.org üzerinden kayıt olabilirsiniz.

myWorld uygulaması üzerinden anlaşmalı tüm noktaları görebilir ve alış veriş yapabilirsiniz.

Haydi Büyük Erzurumspor Taraftarı kayıt ol, hem sen kazan hem takımın kazansın.

Nurullah PALA-Emrah AKÇAY/PUSULA

Kaynak: GazeteGüncel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu