Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na: Putin’e saldırırsan buna “Eyvallah” demem – Son Dakika Türkiye Haberleri

“BAYRAKTAR ASLA DEVLETTEN KREDİ ALMADI, ALMAZ”

Allah rahmet eylesin. O zaman dünürüm Özdemir Bayraktar adımını attı ve bugünkü İHA ve SİHA’ların temelini attı. Hani bazı sahtekarların iddia ettiği gibi devletten arsa, kredi almadı, almaz. O zaman benim dünürüm değildi, dava arkadaşımdı. Ben o zaman dedim ki ‘Özdemir Abi, biz bu tür yatırımlara destek veriyoruz.’ ‘Yok almam’ dedi. Kendi arazilerinde ilk İHA’ları ürettiler. Beyin olarak farklı bir beyindi. Beraber bu yolda yürüdük. Sonra Selçuk Bey de bizim damadımız oldu. Tabi bütün bunlar, gerek baba, gerek çocuklar cins beyinlerdi. İş yürürken İHA, SİHA, yetmedi Akıncı geldi. Ama yine devlet bankalarından bu noktada asla kredi almadı. Akıncı’dan sonra ise Kızılelma geldi. Bunlar tabi insansız savaş uçaklarıydı. Hele Kızılelma şu andaki F-16’ların taşıdığı bombaları taşıma kapasitesinde.

“BİZ DEVRİN OTOSUNU YAPTIK”

Bu seneki Teknofest’e 2,5 milyon genç akın etti. Şimdi gençler dikkat edin. Bu ülkede muhalefet niçin BAYKAR’a saldırıyor? Bunlar bu ürünleri hazmedemiyor da saldırıyorlar. Bunlar Erbakan Hocamızın yaptığı Devrim Otosu’na da böyle saldırdılar. Erbakan Devrim Otosu’nu yaptı, biz Devrin Otosu’nu yaptık.

Her birinize, emekleriniz ve gayretleriniz için teşekkür ederim. Teknofest’i hedef alanlar FETÖ’cü ve bölücülerle kolkola girmekten çekinmemektedirler. LGBT gibi sapkın hareketleri destekleyip sizi hedef alanlar aynı kesimdendir. BU CHP LGBT’cidir, İYİ Parti LGBT’cidir. AK Parti’ye LGBT sızamaz, MHP’ye de sızamaz. Çünkü, biz aile kurumunun kutsiyetine inanıyoruz. Biz de gücümüzü buradan alıyoruz.

Biz gençlerimiz için en doğrusunu yapmaya çalıştık. İnşallah önümüzdeki dönem de durmak yok, yola devam diyerek devam edeceğiz.

14 Mayıs’ta ülke tarihimizin en kritik seçimlerinden birini yapacağız.”

“PUTİN’E SALDIRIRSAN BUNA ‘EYVALLAH’ DEMEM”

Bay Bay Kemal Rusya’ya, Sayın Putin’e saldırıyor. Putin’e saldırırsan buna ‘eyvallah’ demem. ABD Başkanı Joe Biden, ‘Erdoğan seçimde yenik düşmeli’ diyor. Bay Bay Kemal bizim şu an Rusya ile olan münasebetlerimiz ABD’den geri değil. Rusya ile dış ticaret hacmimiz daha fazla. Bay Kemal, sen devlet yönetimi nedir bilmezsin. Bunu öğrenme fırsatı da bulamayacaksın.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu