Aydın’dan termal ziyaret

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, Ilıca’da hizmete açılan Termal Aquapark’ta incelemelerde bulundu.

Aziziye Belediyesi’nin özel sektör işbirliğiyle ilçeye kazandırdığı devasa tesisi Başkan Muhammed Cevdet Orhan’la birlikte gezen Kamil Aydın’a, partili yöneticiler de eşlik etti. Doğu Anadolu Bölgesi’nin ilk ve tek kapalı termal aquaparkını hayranlıkla inceleyen Aydın, ilçeye böyle bir yatırım yapan Ercan Tamer’e ve bu yatırıma öncülük eden Başkan Orhan’a teşekkür etti.

İçerisinde Yok Yok

İçerisinde termal havuzlardan aromaterapi bölümlerine, masaj odalarından kese ve buhar ünitelerine varıncaya kadar çok geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan tesisi adım adım gezen Milletvekili Aydın’a, Başkan Orhan ve girişimci Tamer bilgi aktardı. Yatırımın Erzurum’a kazandırılan en gözde eserlerden birisi olduğunu ifade eden Başkan Orhan, “Biz bu yatırımın ilçemize kazandırılması için elimizden geleni yaptık ve tüm imkanlarımızı seferber ettik. Yatırımcımız da gerçekten büyük bir özveri ile bu tesisi şehrimize ve ilçemize kazandırdı” dedi.

Büyük Bir Kazanç

Prof. Dr. Kamil Aydın ise, termal potansiyeliyle ünlü Aziziye’de böyle bir yatırımın yapılmış olmasının çok büyük bir kazanç olduğunu ifade ederek, “İşte bizim vurgulamaya çalıştığımız asıl mesele bu. Şehrimizi bir cazibe merkezine dönüştürmek Burada yatırımcımızın, Aziziye Belediyemizin çok büyük emekleri var. Ben de emeği geçen herkese şehrim adına teşekkür ediyorum. Erzurum’u işte böyle böyle güzelleştirecek ve geliştireceğiz” dedi.


Kaynak: ErzurumGazetesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu