AK Partili Altınok; ‘Vatandaşın derdi derdimizdir’

Erzurum Güncel- Hınıs’ın rahmetli belediye başkanı Erdoğan Eren’i unutmayarak yad eden Altınok, “Türkiye Yüzyılı hedeflerini hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

AK Parti Erzurum Milletvekili Selami Altınok, bir takım temaslarda bulunmak üzere Hınıs’a gitti. İlçe Başkanı Mehmet Sönmez ve yönetim kurulunu ziyaret eden Altınok, yakın bir zamanda vefat eden Hınıs Eski Belediye Başkanı Erdoğan Eren’i andı, dualarla yad etti. AK Parti olarak vatandaşın derdiyle dertlenmeyi şiar edindiklerini kaydeden Altınok, Ovakozlu muhtarı ve mahalle sakinleriyle muhabbet edip, sorunlarına anlık çözüm yolu oluşturdu. Altınok’a AK Parti İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Fevzi Polat eşlik etti.

“Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim”

Konuya ilişkin değerlendirmelerini paylaşan Milletvekili Altınok, “ Hınıs AK Parti Hınıs İlçe Başkanımız Mehmet Sönmez ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ettik. Hınıs’a gelmişken Rahmetli Erdoğan Eren kardeşimizi de unutmayıp, dualarla yâd ettik. Türkiye Yüzyılı hedeflerini hep birlikte inşa edeceğiz.  “Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim” şiarıyla çıktığımız yolda, halkımızın derdiyle dertlenmeye devam ediyoruz. Ovakozlu Muhtarımız ve Mahalle sakinlerimizle muhabbet edip, sorunlarına anlık çözüm yolu oluşturduk” ifadelerine yer verdi.

Altınok; 'Vatandaşın derdi derdimizdir'

Kaynak: GazeteGüncel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu