3 Temmuz’da Kongre Var

Erzurum Güncel- BB Erzurumspor yönetimi ile Onursal Başkan Mehmet Düzgün arasında yapılan görüşmeden kongre kararı çıktı.

Play-Off’ta İstanbulspor ile oynanan rövanş maçından sonra kulüp tesislerinde basın mensuplarının karşısına geçen Kulüp Başkanı Ömer Düzgün, yapılacak olan kongreye kadar görevinin başında olacağını ancak kongreden sonra yeniden başkan adaylığını düşünmediğini ifade etmişti.

Onursal başkan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, önce Ankara-Erzurum Tanıtım günlerine katılırken, daha sonra Azerbaycan ziyaretine gitmişti.

Sekmen, Azerbaycan’dan döndükten sonra ayağının tozu ile Erzurumspor’daki gelişmelere el attı. Başkan Sekmen’in talimatıyla Mavi-beyazlı kulüp 3 Temmuz 2022 Pazar günü Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde seçimli olağanüstü kongre kararı aldı.

3 Temmuz’da çoğunluk sağlanamaması halinde olağanüstü genel kurul 10 Temmuz’da yapılacak ve çoğunluk şartı aramaksızın kongre yapılacak.

Ömer Düzgün’ün yeniden aday olmayı düşünmediği genel kurul öncesinde gözler kamuoyunda kulübü yönetmeye talipli olacak diğer isimlere çevrildi.

Henüz kulübü yönetmeye talipli kimse çıkmazken, kulislerde mevcut yönetiminde Avni Akdemir ile Ahmet Dal’ın isimleri de başkan adaylığı için konuşuluyor.

PUSULA

Kaynak: GazeteGüncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu