Yunanistan’da ‘Kalbinin Sesini Dinle 3’ filminin oyuncularını taşıyan sürat tekneleri çarpıştı

Yunanistan'da 'Kalbinin Sesini Dinle 3' filminin oyuncularını taşıyan sürat tekneleri çarpıştı

Kalbinin Sesini Dinle 3 isimli filmin çekimleri için Yunanistan’da bulunan oyuncuları taşıyan iki sürat motorunun kaza yaptığı bildirildi.

Yunan Sahil Güvenlik Birimi’nin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, toplam 16 kişiyi taşıyan iki sürat motorunun Palaia Fokaia açıklarında çarpıştığı ve yolculardan birinin hafif yaralandığı duyuruldu.
Açıklamada, kimliği belirtilmeyen yaralı yolcunun hastaneye sevk edildiği, diğer 15 yolcunun ise sağlık durumunun iyi olduğu kaydedildi.
Kalbinin Sesini Dinle 3 isimli Amerika-Kanada ortak yapımı romantik komedi türündeki sinema filminin çekimleri için çok sayıda ünlü oyuncu Yunanistan’da bulunuyordu.
(Fotoğraf: Arşiv)
İlki 20 yıl önce sinemada seyirciyle buluşan ve yönetmenliğini Joel Zwick’in yaptığı, yapımcılığını Gary Goetzman, Tom Hanks ve Rita Wilson’un üstlendiği filmin başrollerinde Nia Vardalos, John Corbett gibi isimler bulunuyordu.
İkincisi de 2016’da Kirk Jones’un yönetmenliğinde çevrilen filmde, ABD’de yaşayan, geleneklerine bağlı bir Yunan ailenin hayatı anlatılıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu