Yönetmen David Cronenberg, Kristen Stewart ve Robert Pattinson’ı bir araya getirmek istiyor

Başrolünde Kristen Stewart ve Lea Seydoux‘nun başrolde yer aldığı ‘Crimes of the Future’ filmiyle 2022 Cannes Film Festivali’nde katılan Kanadalı yönetmen David Cronenberg, Stewart’ı eski rol arkadaşı Robert Pattinson ile bir araya getirmek istiyor.

“Aslında beni Kristen ile tanıştıran Robert idi” diyen Cronenberg, eski iki sevgilinin kariyerlerinde çok iyi yerlere geldiğini belirtti.


“BİR ARAYA GELMELERİNİ İSTERİM”

“Hem Rob hem de Kristen harika işler yaptık. İkisinin beraber yer aldığı bir film veya proje düşünebiliyorum” diyen yönetmen gelecek yıl ‘Shroud’ adında gerilim türünde bir film sunmaya hazırlanıyor. Film hakkında fazla ayrıntı vermeyen yönetmen, Alacakaranlık hayranlarını heyecanlandıran bu ifadeleriyle söylentileri artırdı.


Robert Pattinson, yönetmen ile daha önce 2012 yapımı ‘Cosmopolis’ ve 2014 yapımı ‘Map to the Stars’ filmlerinde beraber çalışmıştı.

2010’lu yıllarda tüm dünyada bir fenomene haline gelen Alacakaranlık serisinde yer alan Pattison ve Stewart, aynı zamanda birlikteliğiyle de gündeme geliyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu