Yalı Çapkını 71. bölümde neler olacak? Seyran bilinmezlikler içinde

Yalı Çapkını 71. bölümde neler olacak? Seyran bilinmezlikler içinde

Star TV’de cuma akşamları izleyici ile buluşan Yalı Çapkını 71. bölümüyle 24 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelecek. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? İşte Yalı Çapkını’nın yeni bölümünün detayları…

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu Yalı Çapkını, 71. bölümü ile 24 Mayıs Cuma 20.00’de Star’da ekrana gelecek.
24 Mayıs Cuma akşamı ekrana gelecek Yalı Çapkını’nın yeni bölümünün konusu şöyle;
Seyran hastalığından Ferit’in haberdar olmaması için yoğun çaba harcar.
Kazım’a büyük bir öfke duyan Esme, sinirini Zerrin’den çıkarır. Fakat hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalır.
Büyük bir endişeye kapılan Esme, Tayyar’dan yardım ister. Olan biteni öğrenen Seyran ve Suna annelerine destek olmaya çalışırlar.
Babasından hiçbir zaman beklediği takdiri göremeyen Orhan bu duruma çok üzülürken, Ferit onun yanında olduğunu hissettirir.
Hastalığından dolayı büyük bir bilinmezlik içinde olan Seyran, psikiyatristten yardım almaya karar verir. Büyük bir tuzağa doğru adım adım ilerleyen Orhan için tehlike çanları çalmaktadır.
Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor ve Binnur Kaya’nın başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Diren Polatoğulları, Taro Tekin Emir, Turgut Tunçalp, Sezin Bozacı, Buse Buçe Kahraman, Öznur Serçeler, Toprak Sağlam, Hülya Duyar, Yiğit Tuncay, Gülen Gedikoğlu gibi isimler de yer alıyor.
Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Barış Günger kaleme alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu