Yalı Çapkını 70. bölümde neler olacak? Ferit büyük gerçeği öğreniyor

Yalı Çapkını 70. bölümde neler olacak? Ferit büyük gerçeği öğreniyor

Star TV’de cuma akşamları izleyici ile buluşan Yalı Çapkını 70. bölümüyle 17 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelecek. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? İşte Yalı Çapkını’nın yeni bölümünün detayları…

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu Yalı Çapkını, 70. bölümü ile17 Mayıs Cuma 20.00’de Star’da ekrana gelecek.
17 Mayıs Cuma akşamı ekrana gelecek Yalı Çapkını’nın yeni bölümünün konusu şöyle;
Tarık ile karşı karşıya gelen Ferit, onunla aralarındaki meseleyi çözmeye kararlıdır. Seyran’a ise arkasından iş çevirdiğini düşündüğü için öfkelidir.
Halis Ağa ile yıllar sonra yeniden yüz yüze gelen Mezide, oğlu Akın’ın canına karşılık bir can ister.
Yaşadığı onca sıkıntı ile baş etmekte zorlanan Seyran, Ferit’in ona inanmamasıyla bir duygu patlaması yaşar ve psikiyatristten yardım almaya başladığını söyler.
Mezide’nin isteği şaşıran Halis Ağa, önemli bir kararın arifesindedir. Ablasının ölümüne sebep olduğu için büyük bir vicdan azabı çeken İfakat, hiç beklemediği bir gelişmeyle karşı karşıya kalır.
Orhan Korhan ise büyük bir tehlikenin içine doğru adım adım ilerlemektedir.
Seyran her ne kadar saklamaya çalışsa da Ferit büyük gerçeği öğrenmenin eşiğindedir.
Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor ve Binnur Kaya’nın başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Diren Polatoğulları, Taro Tekin Emir, Turgut Tunçalp, Sezin Bozacı, Buse Buçe Kahraman, Öznur Serçeler, Toprak Sağlam, Hülya Duyar, Yiğit Tuncay, Gülen Gedikoğlu gibi isimler de yer alıyor.
Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Barış Günger kaleme alıyor.
Yalı Çapkını’nın yeni tanıtımında; Tarık’la görüşmek isteyen Seyran’ın ablasına hastalığını anlatması ve “Ölüyorum abla” demesi dikkat çekti.
YALI ÇAPKINI 70. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu