Toprak ile Fidan’ın başrolü Hazal Adıyaman karakteri ile ilgili konuştu: Fidan beni ilk dakikada tavladı – Son Dakika Magazin Haberleri

Dizide Fidan karakterine hayat veriyorsunuz. Çok merhametli ve anaç oluşuyla herkesin gönlüne şimdiden taht kurdu. Peki karakterinizi bir de sizden dinlesek?

Ah Fidan’cım… Dedim ya, Fidan beni de ilk dakikadan tavladı. Sarıp sarmalamak istiyorum Fidan’ı, başını koyacağı omuz olmak istiyorum, öyle bir insan Fidan. Çok kırılgan, çok da güçlü. Evladını ve hayatının aşkını aynı anda kaybetmiş, daha ne kaybetsin bu kadın, daha ne kadar yıkılsın… Her şeye rağmen kalbi o kadar yumuşak, o kadar kocaman ki bir ucundan tutuyor hayatın. Kendinden geçmiş, fakat önce babası, sonra sevdikleri için güçlü kalabilmiş, yaşadığı acıyı da hep içinde yaşamış, onun için sevdikleri hep kendinden önce gelmiş. Bana sorarsanız o oğluna ve kocasına kavuşacağı günü beklemiş, hasretle, sabırla. Bu esnada da hayatın onu sürüklediği yerde ayakta durmaya çabalamış. ‘Ölüm bizi ayırana dek’ten, ‘ölüm bizi birleştirene dek’e dönmüş onun içindeki duygu. Hayattan vazgeçmemiş, ama kendi için değil. Toprak ve Burak’ın hayatına girmesiyle birlikte de, ölmüş bir bitkinin yeniden yeşermesi gibi yeşeriyor Fidan, farkında bile olmadan.  Biz de tabiki çiçek açacağı günleri bekliyoruz heyecanla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu