TOKİ kampanyası resmen açıklandı!

Erzurum Güncel- Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan beklenen TOKİ açıklaması geldi! Erdoğan; ‘TOKİ’den ev veya iş yeri alıp da geri ödemesi devam eden vatandaşlarımız için yüzde 25 peşin ödeme indirimi kampanyası başlatıyoruz. Geri ödeme taksitleri 2021 haziran sonuna kadar başlamış konut ve iş yeri alıcıları faydalanabilecek, 19 Ekim’e kadar sürecek.’ dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni müjdeyi duyurdu. TOKİ destekli sosyal konut projesiyle değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “TOKİ’den ev veya işyeri alıp da geri ödemesi devam eden vatandaşlarımız için yüzde 25 peşin ödeme indirimi kampanyası başlatıyoruz” diyerek detayları açıkladı. Erdoğan ayrıca kira ve konut fiyatlarının da makul seviyelere düşmesini beklediklerini ve bundan şüphe duymadıklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkan satır başları şöyle;

SON DAKİKA | TOKİ’NİN İNDİRİM KAMPANYASI! ERDOĞAN YENİ MÜJDEYİ DUYURDU

“TOKİ’den ev veya iş yeri alıp da geri ödemesi devam eden vatandaşlarımız için yüzde 25 peşin ödeme indirimi kampanyası başlatıyoruz. Tamamını kapatamayacaklar borcun yüzde 25’inden az olmamak şartıyla, yapabildikleri kadar ödemeye yüzde 25 indirim alabilecek.

5 milyona yaklaştı, gençlerimiz projeyi ciddi manada sahiplendi. Gösterilen teveccüh devlete güveninin işareti.

Kaynak: GazeteGüncel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu