Takipçisinin sözleri Hazal Kaya’yı kızdırdı: Ne olur yeter ya!

Takipçisinin sözleri Hazal Kaya'yı kızdırdı: Ne olur yeter ya!

Hazal Kaya, kendisine gelen “Sen kimsin acaba? Sanırsın Elizabeth Taylor” eleştirisine sessiz kalamadı. Ünlü oyuncu, sosyal medyadan takipçisiyle adeta kavga etti. Takipçisine ‘beybi sakin’ diyen Hazal Kaya kendisi patladı…

Dijital platformlarda yayınlanan projelere ağırlık veren Hazal Kaya, Türk dizilerini izlemediğini söyleyince tepki çekti.
Oyuncu, Star Tv ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler programında sunucu Ceyda Düvenci’nin, “İzlediğin Türk dizisi var mı?” sorusuna, “Türk dizisi? Yok. Selahattin Paşalı için Star TV ekranlarında yayınlanan Ömer dizisine baktım” yanıtını verdi.
Kaya’nın bu cevabı kısa sürede sosyal medyada gündem olurken tepkiler de beraberinde geldi.
Kaya’ya tepki gösteren bir Twitter kullanıcısı, “Sen kimsin acaba? Küçümsediğin şeyin parçası olarak bu millet sana para kazandırıyor! Bıktık artık bu nankörlerden.
-Nereden geldiğini nereden para kazandığını unutup ülkesini küçümseyenlerden ve bunlara hala iş götürüp para kazandıran bizlerden! Hazal Kaya sanırsın Elizabeth Taylor” dedi.
Bu tweet’i gören Kaya ise cevapsız kalamayarak “Beybi sakin, 3 saate yakın dizi izlemek benim için çok zor sadece… Yerli dizi yersiz uzun” ifadelerini kullandı.
Oyuncu Hazal Kaya, sonrasında şu açıklamaları yaptı: “Yıllarca ‘dizi oyuncusu’ diye küçümsendiğimize dair açıklamalar yapıp bugün ulusal kanalda yayınlanan dizileri küçümsüyor olabilir miyim?
Her hafta üç saat yayınlanan dizide oynamak da çalışmak da izlemek de zor. Zor yahu! Rica ediyorum gidin stresinizi başka yerde atın.
Ağzımdan çıkan her kelimeyi her tepkiyi kontrol etmek zorunda değilim, siz beni stres topu zannettiğiniz için de her an endişeyle ifade etmek istemiyorum kendimi. Nolur yeter ya!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu