Survivor’da Fırtınalar Estiren Dünyaca Ünlü Eski Futbolcu Ronaldinho Sosyal Medyanın Gündeminde

Bildiğiniz gibi Survivor, uzun zamandır ülkemizde en çok izlenen yarışma programları arasında yer alıyor. TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan program bu sezon da izlenme rekorları kırıyor. Ancak yarışmanın dün akşam ekranlara gelen bölümü, tam anlamıyla tarihi bir nitelik taşıyordu. Evet, Survivor bugüne kadar izleyicilerin hafızasında yer eden pek çok ikonik ana sahne oldu, çok sayıda tanınmış konuğu ağırladı. Fakat konuklardan hiçbiri, dünyaca ünlü eski futbolcu Ronaldinho’nun yarattığı etkiyi yaratamadı. Evet, programın yapımcısı Acun Ilıcalı’nın daveti üzerine Survivor All Star’a konuk olan yaşayan futbol efsanesi Ronaldinho benzersiz yeteneklerini bu defa yeşil sahada değil, Survivor adasında sergiledi. Brezilyalı efsanenin Survivor çıkarması, sosyal medyanın da en önemli gündem maddelerinden biri haline geldi. Detaylara birlikte bakalım.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde hem Survivor yarışmacılarını hem de izleyicilerini heyecanlandıran bir duyuru yapmıştı

Ancak Ilıcalı’nın “sürpriz” duyurusu en çok futbolseverlerin dikkatini çekmişti. Ilıcalı programın önceki bölümlerinde “Ronaldinho ile birkaç yıldır görüşüyoruz. Geçtiğimiz ay da bizim ofise geldi, biraz sohbet ettik. Bizim yaptığımız işleri takip ediyor. Ona teklifte bulunup Survivor’da ayak voleybolu oynayalım, ne dersin dedim. Mest oldu hemen. Ve dünyanın en büyük futbolcuları arasında olan Ronaldinho yarın sizlerle birlikte olacak.” sözleriyle Ronaldinho’nun programa konuk olacağını açıklamıştı.

Yaşayan futbol efsanesi Ronaldinho Survivor ekranlarında izleyicilerle buluştu

ronaldinho

Futbol kariyerinde pek çok başarıya imza atan ve dünya çapında milyonlarca futbolseveri kendisine hayran bırakan Brezilyalı, Acun Ilıcalı ile birlikte takım oldu, Sercan Yıldırım ve Yasin’e karşı ayak voleybolu oynadı. Mücadeleyi Ronaldinho-Acun Ilıcalı ikilisi kazandı.

Ronaldinho Survivor adasında eşsiz futbol yeteneklerini de sergiledi

ronaldinho

Yarışmacılarla birlikte sahaya çıkan eski futbolcu, bir kez daha izleyenleri kendisine hayran bırakmayı başarmış gibi görünüyor. Ronaldinho’nun Survivor yarışmacılarıyla futbol oynadığı anlar yarışmanın bu akşamki bölümünde yayınlanacak.

Ronaldinho’nun Survivor’a konuk olması, sosyal medyadaki önemli gündem maddelerinden biri haline geldi

ronaldinho

İzleyiciler, özellikle de futbolseverler dünyaca ünlü eski futbolcunun Survivor adasına konuk olması hakkındaki duygu ve düşüncelerini hayli eğlenceli sosyal medya paylaşımlarıyla dile getirdi. İşte onlardan bazıları.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu