Survivor Tarihine Geçen Sema – Pınar Kavgası Sosyal Medyanın Gündeminde

TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Survivor All Star, Türkiye’nin televizyon gündemini belirlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yaşayan futbol efsanesi Ronaldinho’yu ağırlayan Survivor, bu defa yarışma tarihine geçen bir kavga ile adından söz ettiriyor. Tansiyonun hiç düşmediği, kaosun eksik olmadığı Survivor, fiziksel şiddet olayının da yaşandığı Sema-Pınar kavgası ile gündemde. Aynı takımda mücadele eden iki ismin karıştığı olay sosyal medyanın da en çok konuşulan konuları arasında yer alıyor. Gelin Survivor Sema Pınar kavgası hakkındaki detaylara ve olayla ilgili sosyal medya tepkilerine birlikte bakalım.

Survivor All Star 2024, daha şimdiden Türk televizyon tarihinin unutulmazları arasında girmeyi başardı

Çünkü yarışma, ya Ronaldinho gibi bir yaşayan futbol efsanesine ev sahipliği yapıyor, ya da tarihe geçen olaylara sahne oluyor. İşte Survivor tarihinin en dikkat çekici kavgalarından biri de dün akşam yaşandı.

Aynı takımda mücadele eden yarışmacılar Sema Aydemir ile Pınar Saka Survivor adasında birbirine girdi

İkilinin aralarında uzun süredir devam eden bir gerilim olduğu biliniyordu. İşte dün akşam ekrana gelen bölümde, tansiyonu iyiden iyiye yükseldi ve iki tecrübeli yarışmacı Sema ile Pınar izleyicileri şaşkınlık içerisinde bırakan kavganın başrolü haline geldi.

Survivor’daki Sema Pınar kavgası, diğer yarışmacılar tarafından güçlükle yatıştırılabildi

Yarışma tarihine geçen bu temaslı kavganın ardından Acun Ilıcalı acil durum konseyini topladı. Kavganın ardından izleyicilerin yanıtını en çok merak ettiği soru ise Survivor Sema diskalifiye olacak mı sorusuydu.

Acun Ilıcalı, Sema-Pınar kavgası sonrası Sema Aydemir’in diskalifiye edildiğini açıkladı

survivor sema pınar kavgası

Programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, tek başına konsey alanına gelen Sema’ya kendini savunma fırsatı verdi. Yaşadıkların kendi perspektifinden dile getiren Aydemir, konuşması sırasında gözyaşlarına engel olamadı. Sema’nın açıklamalarının ardından Ilıcalı, “Sema seni maalesef Survivor 2024’ten ayırmak zorundayız.” sözleriyle Sema Aydemir’in Survivor macerasının sona erdiğini ilan etti.

Survivor’dan diskalifiye edilen Sema Aydemir, kişisel sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu

survivor sema pınar kavgası

Eski atlet, “Ben ailemin beni yetiştirdiği gibi, inandığım gibi davranamadım. Yenildim. Yaşattıklarım için özür dilerim. Bu utanç en büyük cezam.” ifadelerini kullandığı sosyal medya paylaşımıyla yaşanan olaydan duyduğu pişmanlığı dile getirdi.

Survivor Sema Pınar kavgası, sosyal medyanın da en önemli gündem maddelerinden biri haline geldi

survivor sema pınar kavgası

Survivor izleyicileri yarışma tarihine geçen kavga hakkındaki düşüncelerini çeşitli sosyal medya paylaşımlarla dile getirdi. İşte onlardan bazıları.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu