SON DAKİKA HABERİ: Pendik’te istinat duvarı araçların üzerine çöktü

SON DAKİKA HABERİ: Pendik'te istinat duvarı araçların üzerine çöktü

SON DAKİKA HABERİ: İstanbul Pendik’te kuvvetli yağışla spor salonunun istinat duvarı araçların üzerine çöktü. Bölgeye itfaiye sevk edildi. İşçi servisinde sıkışan 5 kişiden 4’ü kurtarılırken bir kişiyi kurtarmak için çalışmalar sürüyor.

Son dakika haberi! İstanbul’da kuvvetli yağış hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. 

Dün kentin Avrupa Yakası’ndaki birçok ilçesinde yollar göle dönerken bugün ise Anadolu Yakası’nda sağanak yağış etkili oluyor. Pendik’te aşırı yağoştan istinat duvarı işçi servisinin üzerine çöktü. Serviste sıkışan 5 kişiden 4’ü kurtarıldı.

SU BASTI

Pendik’te yağış nedeniyle araçlar yollarda güçlükle ilerledi. Kaynarca alt geçitinde biriken su nedeniyle bir vatandaş aracında mahsur kaldı. Aracının üzerine çıkan vatandaş, kurtarılmayı bekledi.

YAĞIŞLAR NE KADAR SÜRECEK? … Meteoroloji Editörü Dilek Çalışkan, … canlı yayınında İstanbul’daki kuvvetli yağışa ilişkin açıklamalarda bulundu. Yağışların 4 gün süreceğini dile getiren Çalışkan, “Genel olarak hafif olarak 4 gün boyunca sürecek. Ara ara bazı noktalarda kuvvetlenebilir. Pazar günü yer yer 20-25 kilogram yağmur düşebilir. En az 20 ilçede yağış hafif olurken bazı ilçelerde kısım kısım kuvvetli olabilir.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu