Sevgiliye ve Arkadaşa Günaydın Mesajları

Gün nasıl başlarsa öyle biter derler. Bunu göz önünde bulundurarak her sabah sevgilinize “günaydın aşkım”, arkadaşınıza ise “günaydın dostum” yazarak onların gününün güzel geçmesini sağlayabilirsiniz. Ancak kuru bir günaydın yetersiz kalır. Bu nedenle sevgilinize ve arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz en güzel günaydın mesajlarını bir araya getirdik. İşte gönderdiğiniz kişiyi tüm gün mutlu edecek günaydın mesajları.

Ayrıca bu içeriğe bakmak isteyebilirsiniz: “Uyumadan Önce Sevdiğiniz İnsanlara Gönderebileceğiniz En Güzel İyi Geceler Mesajları”

Sevgiliye günaydın mesajları

Günaydın mesajları

İşte sevgilinize gönderip onu mutlu edebileceğiniz günaydın mesajları.

Günler aydınlık, zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana bir tanem.

En tatlı hayallerimi süsleyen sevgilim, günaydın.

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri. Bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Gözlerini, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim, günaydın.

Günaydın güneş gibisin ay gibi geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun ışık gibi parlıyorsun ışık yüzlüm.

Karanlık geçmiş silindi ömrümüzden ışıkla bakıyoruz artık geleceğimize günaydın sevgilim.

Güneşe herkese doğuyor. Ben ise her gün, seninle yeniden doğuyorum inci tanem.

Benim güneşim, sen bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim.

Günün, kahvenin ilk yudumu kadar harika olsun! Günaydın aşkım.

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Her günüme adını yazdım. Güneşim de sen oldun, yıldızım da sensin sevgilim. Günaydın.

Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor, aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

Günaydın mutluluğumun sebebi olan huzurum. Işığım oldun, umudum oldun, yüreğim oldun sevdam. Senle yaşarım senle gülerim senle ağlayıp senle ölürüm sevdam. Günaydın kalbimin parçası, Günaydın aşkların en güzeli. Her şeyim seni çok seviyorum iyi ki benimlesin iyi ki varsın çiçeğim.

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim. Günaydın kır çiçeğim… Günaydın gönlümü fetheden sevgilim. Günaydın!

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir. Ayrı olsak da şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Ayrıca bu içeriğe bakmak isteyebilirsiniz: “Güzel Sözler: Her Duruma Uyum Sağlayacak En Güzel Sözler”

Arkadaşa günaydın mesajları

Günaydın mesajları

İşte arkadaşınıza gönderip onu mutlu edebileceğiniz günaydın mesajları.

Güzel bir gün, bir dostun günaydın mesajıyla başlar. Günaydın.

Arkadaşım, her gün yeni bir başlangıçtır, günaydın!

Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, hayırlı günler dilerim.

Doğan güne verilmiş en güzel hediyesin, günaydın arkadaşım.

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar. Hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun inşallah.

Umut dolu, sevgi dolu, mutluluk dolu bir gün geçirmeniz dileği ile günaydınlar.

Kanka! En güzel ömrünün fragmanı gibi olsun, kötülükler senden defolsun. Günaydın.

Gözlerini bu güne öyle bir aç ki; her şey dilediğin gibi olsun arkadaşım. Günaydın.

Huzur dolu günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın dostlar. Hayırlı günler.

Gününün hep aydınlık olması, mutlu ve hayırlı bitmesi dileğiyle günaydın arkadaşım.

Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun. Günaydın.

Günaydın, mutlu sabahlar arkadaşım, dileklerinin gerçekleştiği, güzel haberlerin geldiği bir gün geçirmen dileğiyle.

Canım arkadaşım hadi uyan artık. Bugün güneş yeni bir gün için parlıyor. Güneşin parıltısı kadar güzel bir gün geçirmeni dilerim.

Güzel kardeşim, yeni günün ışıklarıyla sıkıntıların gece karanlığı gibi geride kalsın, günlerin huzurlu, günün hayırlı olsun.

Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın.

Yılda sadece bir gün açmak için 365 gün bekleyen kardelenin o bir günkü sevincini yaşamanız dileğiyle herkese günaydın.

Sabahın seherinden, rüzgârın nefesinden, ezanın sesinden gönlümüze düşen huzur, uyandık bugün de çok şükür ya Rab, Günaydın hayırlı sabahlar.

Güzel bir gün, umut dolu, neşe dolu, arkadaşça, yaşam dolu, değerli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile günaydınlar.

O kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin. İyi ki varsın arkadaşım. Günaydın.

Ayrıca bu içeriğe bakmak isteyebilirsiniz: “İster Arkadaşa İster Sevgiliye: Tüm Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz İş Tebrik Mesajları”

Sevgiliye iyi sabahlar mesajları

İyi sabahlar mesajları

Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var yi sabahlar her şeyim.

Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, iyi sabahlar bir tanem.

İyi sabahlar hayatımın anlamı, iyi sabahlar içimin sönmeyen ateşi, iyi sabahlar baş tacım. İyi sabahlar güzeller güzelim.

Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. İyi sabahlar olsun mutluluk sebebim.

Karanlığın güneşe merhaba dediği şu saatlerde, beni düşünen biricik aşkıma iyi sabahlar.

İyi sabahlar her sabah hayatıma güneş gibi doğan aşkım… Seni çok seviyorum.

İyi sabahlar hayat arkadaşım ruh ikizim güzel bir gün bizimle olsun dualarım sevgim seninle.

Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, iyi sabahlar bir tanem.

Bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim… İyi sabahlar her şeyim benim.

İyi sabahlar! Geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun! Işık gibi parlıyorsun nur yüzlüm.

Bu sabah uyandığımda sıcak yatağımda oturup düşündüm ve hayatta tanıdığım insanlar içinde benim için en değerli, en özel, en güzel, en şeker insana bir iyi sabahlar mesajı yazmaya karar verdim. İşte o mesaj bu mesaj, iyi sabahlar her şeyim. Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni hayata, yüzünü görmesem de hayalinle yürüyorum adını yazdığım sokaklarda, iyi sabahlar sevgilim.

İyi sabahlar yüreğime yağmur gibi yağan, gecemi yıldız yıldız saran, karanlığımı dolunay gibi aydınlatan iyi sabahlar.

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Gönül güneşin her zaman doğsun ve her sabah doğan güneş sana mutluluk getirsin. Seni seviyorum, iyi sabahlar sevgilim.

İyi sabahlar gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım, seher vakti yapılan ve kabul olunan duam iyi sabahlar.

Arkadaşa iyi sabahlar mesajları

İyi sabahlar mesajları

Canım arkadaşım hadi uyan artık. Bugün güneş yeni bir gün için parlıyor. Güneşin parıltısı kadar güzel bir gün geçirmeni dilerim.

Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. İyi sabahlar.

Yılda sadece bir gün açmak için 365 gün bekleyen kardelenin o bir günkü sevincini yaşamanız dileğiyle herkese iyi sabahlar.

Sabahın seherinden, rüzgârın nefesinden, ezanın sesinden gönlümüze düşen huzur, uyandık bugün de çok şükür ya Rab. iyi sabahlar.

Güzel bir gün, umut dolu, neşe dolu, arkadaşça, yaşam dolu, değerli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile iyi sabahlar.

O kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin. İyi ki varsın arkadaşım iyi sabahlar.

Sabah güneşi gibi etrafı aydınlatan, şeker gibi tatlı, gülümseyen bakışlarıyla herkesi mutlu eden kişi, yeni bir güne daha hoş geldin iyi sabahlar.

Güne iyi başla, üzgün olma, nefret etme, aşkı yaşa, yaşamı sev, dünü unut, ışığını yansıt, ne olursa olsun gülmeyi unutma. İyi sabahlar canım arkadaşım.

Günün; bir ağacın gölgesindeki huzur, berrak sulardaki saflık, topraktaki bereket ve aldığın nefesteki anlam kadar güzel olsun. İyi sabahlar.

Sevgili dostum gecenin yıldızlarıyla ve ay ile vedalaş, parlayan güneşe merhaba de, dilerim o güneş bulunduğun her yerde sana neşe saçsın, günaydın, iyi sabahlar.

Pencereden dışarı bak ve güneşten yayılan enerjiyi hisset. Kötü duygulardan uzaklaş, yaşam en taze haliyle yeni bir gün sunuyor ve yaşanacak güzel bir gün seni bekliyor. İyi sabahlar dostum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu