Sedat Peker’in Yayınladığı İddia Edilen Seks Görüntüleri Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu

Organize suç örgütü liderliği suçlamasıyla hüküm giyen ve bir süredir yurt dışında bulunan Sedat Peker, sosyal medyada gündem yaratmaya devam ediyor. Peker’in sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalar pek çok insan tarafından ilgiyle takip ediyor. Öte yandan, Peker’in siyaset ve bürokrasi dünyasına ait ifşa videoları da milyonlarca insan tarafından izleniyor. Ancak bir süredir Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan Peker’in sosyal medya kullanımının “kısıtlandığı” iddia ediliyor. Bu sebeple organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in, siyaset, bürokrasi ve mafya ilişkilerine dair paylaşım yapmasının “yasaklandığı” ifade ediliyordu.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde gazeteci Cem Küçük, Peker’in “blöf yaptığını” ve elinde herhangi bir belge veya görüntü olmadığını iddia etmişti. Küçük’ün kendisini hedef alması üzerine, Sedat Peker tarafından paylaşıldığı iddia edilen bir video sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Rasim Kaan Aytoğu’ya ait olduğu ileri sürülen cinsel içerikli görüntüler sosyal medyanın en önemli gündem maddesi haline geldi. Öte yandan Sedat Peker, Mehmet Ağar ile ilgili oldukça önemli iddialarda bulundu. Bununla beraber, Peker tarafından paylaşıldığı iddia edilen görüntünün ve yeni iddiaların soruşturulmaması ve ana akım medyada gündeme gelmemesi, sosyal medya kullanıcıları tarafından tepkiyle karşılandı. Gelin bu tepkilere birlikte bakalım👇

Paylaşılan görüntünün Cem Küçük’ün “blöf yapıyor, elinde belge falan yok” açıklamasına karşı bir cevap olduğu düşünülüyor

Çünkü organize suç örgütü lideri Sedat Peker tarafından paylaşıldığı öne sürülen görüntülerdeki kişi Cem Küçük’ün de çalıştığı bir medya kuruluşunun önemli isimlerinden birisi! Ayrıca görüntülerdeki kişi olduğu söylenen Rasim Kaan Aytoğu’nun geçmiş dönemlerde Ak Parti Milletvekili Aday Adayı olduğu biliniyor.

Sedat Peker tarafından yayınlandığı iddia edilen görüntüler, sosyal medyanın gündeminden düşmüyor

sedat peker

Sedat Peker’in paylaştığı iddia edilen seks kaseti ile ilgili pek çok kullanıcı yorum yaptı. Bu sebeple, Peker’in paylaştığı ileri sürülen görüntüler, sosyal medya platformu Twitter’da en çok konuşulan konu haline geldi. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı ortaya çıkan görüntüler hakkında kendi yorumunu paylaştı. Ayrıca, Peker’in gündem yaratan paylaşımlarına karşı ana akım medyanın “sessizliği” de büyük bir tepkiyle karşılandı.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu