Poşete sarılı kadın cesediyle karşılaştılar…

Erzurum Güncel- Gaziantep’te vatandaşların ihbarı üzerine korkunç bir ölüm ortaya çıktı. İhbar sonrası kötü kokuların yayıldığı metruk bağ evine giden ekipler battaniye ve poşete sarılı bir kadın cesediyle karşılaştı. Her ayrıntısı dehşete düşüren olayda cesedin etlerinin tamamen çürüdüğü ve yalnızca kemiklerinin kaldığı öğrenildi. cesedin 6 ila 8 ay önce ölen bir kadına ait olduğu iddia edildi.

Gaziantep’te her detayı kan donduran bir olay meydana geldi. Vatandaşların ihbarda bulunması üzerine harekete geçen jandarma ekipleri, Gaziantep’teki Burkarakuyu Mahallesi yolu üstünde olan 2 katlı bağ evine gitti. Sır dolu dehşet ise burada ortaya çıktı. İşte bulunan kadın cesediyle ilgili ayrıntılar…

BATTANİYE VE POŞETE SARILI CESET! TAMAMEN ÇÜRÜMÜŞ

Pis kokuların yayıldığı binada arama yapan ekipler battaniye ve poşete sarılı ceset ile karşılaştı. Etleri tamamen çürüyen ve kemikleri kalan cesedin 6 ila 8 ay önce ölen bir kadına ait olduğu ileri sürüldü.

c2

KİMLİĞİNİN TESPİTİ İÇİN ARAŞTIRMA BAŞLATILDI

Olay sonrası kimliği belirlenemeyen kadın cesedi otopsi yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumuna götürüldü.

c3

Eve giren polis gerçeği ortaya çıkardı! 'Ceset var sandık'Eve giren polis gerçeği ortaya çıkardı! ‘Ceset var sandık’

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatılırken, aylar sonra cesedi bulunan kadının kimliğinin tespitine yönelik araştırma başlatıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. (İHA)

Kaynak: GazeteGüncel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu