Oral ETB vizyonunu paylaştı

Erzurum Ticaret Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Hakan Oral,Pasinler ilçesinde borsa üyeleriyle biraya geldi.
Erzurum Ticaret Borsası Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Yıldırım Hakan Oral, seçim çalışmalarına Pasinler’de devam etti

Seçim çalışmaları çerçevesinde Pasinler’e gelen Başkan Yıldırım Hakan Oral, esnaf ziyaretleri yaptı. Üyelerle tek tek görüşen Oral, yaptığı hizmetlerin yanı sıra üyelerin desteğiyle bu dönemde de çok ciddi çalışmalara imza atacaklarını, yapacakları hizmetlerin projelerinin hazır olduğuna atıf yapan Oral, Pasinler’de esnafının güler yüzünün bütün yorgunluklarını aldığını, bu dönemde artık hizmette sınıf atlanması gerektiğine vurgu yaptı. Oral, “Pasinler’de süt üreticilerimizin para kazanması için il bazında süt toplama merkezleri oluşturarak üreticilerimizin daha fazla kar etmesini sağladık sağlamaya da devam edeceğiz. Gelişen ülkemizde dünyaya entegre olmaya devam ederken bizler de bunu takip edip ona göre planlamalar yapmaktayız. Nasip olur değerli üyelerimiz tekrar bizleri Borsa Başkanlığına layık görürse lisanslı depoculuk projemizi hayata geçireceğiz. Hem üretici kazanacak, hemde odamızın değerli üyeleri kazanacaktır” dedi.

Başkan Hakan Oral üye ziyaretlerinin ardından Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına yeniden seçilen Başkan Aydın Taşbaşı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında Başkan Oral, “Bu dönemde olduğu gibi gelecek dönemde de inşallah odalar ve borsa olarak hep birlikle beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Biz birlikte Erzurum’uz” dedi.


Kaynak: ErzurumGazetesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu