MHP’li Yurdagül ve Macit gençlerle buluştu.

Erzurum Güncel- Seçimlere çok az bir süre kala partilerdeki hareketlilikte devam ediyor. MHP il Başkanı Adem Yurdagül ve Milletvekili adayı Hanifi Macit, gençlerle buluştu.

Erzurum Ülkü Ocakları İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu “ Mikrofon Gençlerde “ söyleşi programına katılan İl Başkanı Yurtagül ve Milletvekili adayı Macit, gençlerden gelen soruları cevaplandırdılar. 

İlk kez oy kullanacak gençlerin sorularını yanıtlayan Başkan Yurdagül, “Birilerinin X-Y-Z diye ayırdığı, ayrıştırdığı gençliğe, biz Türk Gençliği diyoruz ve onlara çok güveniyoruz!” dedi.

MHP İl Başkanı Yurdagül ile Milletvekili Adayı Macit, Atatürk Üniversitesi Nene Hatun Kültür Merkezi’nde ‘Mikrofon Gençler’de programı ile ilk defa oy kullanacak gençlerle bir araya geldi. Yaklaşık 70 gencin katılım sağladığı programda, siyasetçiler gençlerin güncel sorularını cevapladı.

Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve ilk oy kullanacak gençlerle bir araya geldiklerini ifade eden İl Başkanı Adem Yurdagül, “Birilerinin X-Y-Z diye ayırdığı, ayrıştırdığı gençliğe, biz Türk Gençliği diyoruz ve onlara çok güveniyoruz! Bu kez gençler konuşsun dediğimiz için sözü uzatmadan sahibine, gençlerimize verdik. İlk oylarını kullanacak olan her biri farklı fakültelerde okuyan birbirinden kıymetli gençler, kendinden emin, sorgulayan ve araştırmacı tutumlarıyla bizleri soru yağmuruna tuttu. Bizler dilimizin döndüğünce bu soruları cevapladık. Gördük ki, memleketimizin gençlerine fırsat verilince neler sorabiliyor, neler yapabiliyor. Birileri onları sınıflandırmaya çalışsa da biz onları bağrımıza basarak ilk oylarına talip olduk” dedi.

“Bizleri zorluyorlar ama biz mutlu ve gururluyuz!”

Gençlerle buluşmalarının soluksuz devam edeceğini ve fırsat verilmesini gerektiğinin altını çizen Başkan Yurdagül, “Gençlere güvenin, gençlere inanın, gençlere fırsat verin ve oturun izleyin. Biz bugün bunu yaptık ve hepsini takdir ettik. Erzurum’da gerçekleştirdiğimiz en özel organizasyonlardan biriydi. Tüm katılımcılara ve bizlere inanarak ilk oyum MHP’ye diyen kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Bizleri zorluyorlar ama biz mutlu ve gururluyuz!” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: GazeteGüncel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu