MHP’den Pasinler istişaresi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın. MHP il Başkanı Naim Karataş ve yönetim kurulu üyeleri Pasinler ilçesinde partilileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.


Vatandaşlarla bir araya gelerek gündeme dair konuları değerlendiren Aydın ve Karataş ilçe mahalle muhtarlarıyla görüş alışverişinde bulundu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş parti yöneticileriyle birlikte, MHP İlçe Başkanı Recep Zilbeyaz, Ülkü Ocakları Başkanı Erkan Yağar, Pasinler Kaymakamı Emre Zeyrek, Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli’yi makamlarında ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde gündeme gelen konuları değerlendiren MHP Genel Başkan Yardımcısı  Milletvekili Aydın, “Ülkemizin menfi menfaatleri doğrultusunda adım atmaya ve bilge liderimiz Devlet Bahçeli Beyin izinden gitmeye devam edeceğiz. Bu zorlu sürecin de üstesinden gelerek ülkemizin değerlerine değer katacağız. Bu doğrultuda ittifakımızı koruyacağız ve daha güzel yarınlar için birliğimizi güçlendirme adımlarına hız vereceğiz” dedi.

“YOLUMUZ GÜÇLÜ TÜRKİYE YOLUDUR”

MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş muhtarlarla yapılan görüşmede, “Ülkemiz büyük ve güçlü bir ülke. Daha güçlü bir Türkiye için var gücümüzle çalışmaya ve vatandaşlarla istişare etmeye devam edeceğiz. Sorunların çözümü noktasında ki girişimlerimizde devam edecektir” şeklinde konuştu.


Kaynak:ErzurumGazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu