İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı UÇAR: Sanayiyi Birlikte Yöneteceğiz!

Erzurum Güncel- Esnafın doğalgaz sorununa da dikkat çeken Canan Uçar, ihmal edilen sanayi esnafının sorunları yine sanayi esnafı ile birlikte ortak akıl ve istişare ile çözüleceğini belirtip vatandaştan gelen tüm şikayetleri tek tek not alarak, çözümlerinin de kendisinde olduğunun altını çizdi.

Sanayi Esnafının da Müşterisinin de Şikâyeti Yollar

“Yolların bozukluğu hem esnafın hem halkın büyük çilesi haline geldi. Çukurlar yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlarımızın her şeyden önce bu sorununun giderilmesi gerekiyor. Bu asli görevdir. Ne Erzurum’a ne de sanayi esnafına layık görülen bu olamaz.” Şeklinde konuşan Uçar, vatandaştan gelen bu yoğun şikâyete en kısa sürede kesin çözüm bulacağına söz verdi.

Malımızı koruyamıyoruz, Hırsızlık hat safhada!

Özellikle karakolun kaldırılmasıyla birlikte sanayide hırsızlardan canı yanmamış bir esnaf bile bulunmadığını gören Uçar,” Sanayimizin sınırlarının belli olması gerekiyor. Bir nizamiyemiz yok. Karakolumuz kaldırıldı. Esnafımızı burada güvenliksiz bir şekilde ticaret yapmasına göz yummayacağız. Önceden bir sağlık ocağımız vardı. Şimdi yaralanmalarda gidilecek en yakın sağlık merkezi kaldırıldı. Bu işin takipçisi olacağız.” Dedi.

Sanayiyi Birlikte Yöneteceğiz!
 
Göreve geldiğinde her alanda ortak akla ve istişareye önem gösterdiğini belirten Canan Uçar, “Sanayinin sorunlarını çok iyi bilmekteyiz. Buradaki esnafımızı pamuklara sarıp sarmalamamız gerekirken imkansızlıklar içerisinde bırakmayacağız. Sanayinin sorunlarını sizlerle birlikte ortak akılla çözeceğiz. Ben yaptım oldu. Dönemi bitti.” Dedi.

Kaynak: GazeteGüncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu