İlla Ki Bu Tahta Açılacak!

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden BB Erzurumspor’da Asbaşkan Ahmet Dal, yaptığı açıklamalarla yüreklere su serpti.

Tv. Erzurum kanalında canlı yayına bağlanan ve önemli açıklamalarda bulunan Asbaşkan Dal, Erzurumspor’un kamuoyunda sanıldığı gibi içler acısı durumda olmadığını savundu.

Dal, “Taraftarlarımızın endişelenmesine ve kafalarında soru işaretleri oluşmasına saygı duyuyoruz. Ama şu anda kulüpte diğer futbol kulüplerinde olduğu gibi çalışmalar devam ediyor. Yönetimiz kongreye kadar görevini yapıyor, yapacak da. Buz bu süreçte görevimizin gereğini yerine getirmeye gayret ettik” dedi.

Bir an önce tahtayı açmalıyız

Asbaşkan Ahmet Dal, Erzurumspor’da sözleşmesi devam eden yerli ve yabancı tüm oyuncuların kendileri için değerli olduğunun altını çizerek, kiralık oyuncuların da takıma döneceğini söyledi.

Sözleşmesi biten oyuncularla da görüşmelerinin devam ettiğini ifade eden Dal, “Bir tek Novikovas ile Mücahid Albayrak Samsun’a gitti. Hatta biz Mücahid’e Samsunspor’un kendisine önerdiği transfer ücretinin aynısını önerdik fakat kendisi Samsun’a gitmeyi tercih etti. Saygı duymaktan başka bir şey yapamadık” dedi.

Transfer tahtasının açılması için çaba sarf ettiklerini de vurgulayan Mavi-beyazlıların Asbaşkanı Ahmet Dal, “Sözleşmelerindeki alacaklarından dolayı davalık olduğumuz oyuncularla görüşmelerimiz devam ediyor. İlla ki, yasak olan transfer tahtası açılacak. Bir an önce tahtayı açıp bu kulübün yolunu açmalıyız. Transferin son gününü kadar yasak olan tahtayı açtırmak için çalışacağız. En kısa sürede taraftarlarımıza müjdeli haberler veririz” diye konuştu.

Nurullap Pala/ Pusula

Kaynak: GazeteGüncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu