Hınıs İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ‘nden Sanal Sergi

Hınıs İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından açılan, Ressam Sait Mehmethanoğlu ve kursiyerlerinin hazırladığı resimler sanal sergide beğeni topladı…

İlçemizin gururlarından ve ilçemize değer katan Ressam Sait Mehmethanoğlu ve kursiyerlerinin hazırladığı resimler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kanalıyla sanal sergiye açıldı.

Birbirinden güzel tabloların sergilendiği sanal sergiyi ziyaret edebilir, dilediğiniz gibi sergiyi gezebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere; Korona virüsü tedbirleri sebebiyle, bir çok alanda kısıtlamalar olduğu gibi, kültürel anlamda da gerçekleştirilen kısıtlamalar gereği, sosyo kültürel ve sanatsal aktiviteler askıya alınmıştı. Kültür Bakanlığı bünyesinde gerçekleştirilen sanal müze ve sergi gezintileri şu dönem önem kazanmış ve bir çok sergi ve müze sanal olarak ziyaret edilebilir hale gelmişti.

İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Sayın Temel Bahadır ÜZER ve Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarının desteğiyle gerçekleştirilen sanal sergiyi gezinmek için aşağıdaki bağlantıyla ilgili sergiye giriş yapabilirsiniz.

 SERGİYE GİR

Şüphesiz, ilçemiz gençlerinin ve öğrencilerimizin resim sanatına ilgi duymalarına vesile olacağını düşündüğümüz bu güzel etkinlik için ; bu vesileyle site yönetimimiz adına, Ressam Sayın Sait Mehmethanoğlu‘ na ve kursiyerlerine, ayrıca vesile olan, emeği geçen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Temel Bahadır Üzer‘e ve Hınıs İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür ederiz.

Bir Yorum

  1. Sergide çok güzel. Ama Bu resim insanı çocukluguna götürüyor. Çizen Kardeşimizin ellerine sağlık. Ödüllük bir resim. Karayazıdan selamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu