Günlük burç yorumları (7 Temmuz 2022)

Günlük burç yorumları (7 Temmuz 2022)

Astrolog Murat İpek’ten 7 Temmuz 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay Terazi burcunda ilerliyor, iyilik güzellik noktanız olurken uç noktalarda uyum sergilemeniz olası.
Koç
Ortaklıklar ve ikili ilişkilerde kendinizi göstermek adeta karşı tarafa kanıtlamak isteyebilirsiniz. Adınızdan büyük harflerle bahsedilmesi olası.
Boğa
İş hayatındaki olumlu gelişmeler cebinize yansıyabilir. Ticari alanlarda güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.
İkizler
Aşk hayatında bugün dilinize hâkim olun derim. Yoğun duygularınızın agresyona dönmesi oldukça kolay olabilir.
Yengeç
Birtakım fikirsel kavramlar değişip dönüşüyor, bu durum aile hayatına daha uyumlu ve dengeli bakmanızı sağlayabilir.
Aslan
Sosyal ilişkilerinize destek yakın çevreden geliyor. Her zamanki gibi grup ve topluluklarda parlarken daha şanslı olmanız söz konusu.
Başak
Eğitim ve kariyer alanında çalıştıkça kendinizi daha iyi ve değerli hissetmeniz olası. İçsel kaynaklarınızı çalışma ile ortaya koyabilirsiniz.
Terazi
Zarf başka, mazruf başka bugün terazi için. Oysaki olan biten yüzünüzden okunuyor, kendinizi olduğu gibi ifade edin anlamak isteyen anlar.
Akrep
İkili ilişkilere gitmek isterken içinizde halletmeniz gereken konular var. Oldukça derin ve köklü sorunlarla uğraşırken sığlaşmamaya dikkat edin derim.
Yay
Ortamlarda konuşmanız ve tavrınızla karşı cinsin ilgisini çekebilir, yeni ilişkilere yelken açabilirsiniz.
Oğlak
Gündelik hayatta görüştüğünüz kadın arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle ilgilenmenizi gerektiren durumlar olabilir. Rutininizin dışına çıkmanız gerekebilir.
Kova
Uzak bulduğunuz fikirlere ısınmanız olası, farklı olana çekilebilirsiniz. Taşınma, seyahat ve yer değiştirme gündeminizde olabilir.
Balık
Yaratıcı enerjinizle soyut alanlardaki çalışmalara yönelebilir, kaçtığınız sorun ve sıkıntıları bu şekilde dışarı aktarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu