Günlük burç yorumları (6 Mayıs 2023)

Günlük burç yorumları (6 Mayıs 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 6 Mayıs 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, bugün 17:37  ile 23:03 arasında boşlukta olacak sonra ise Yay burcuna geçecek. Prezantasyon yapmanız gerekiyorsa harika bir zamanlama. 
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Bugün muhtemelen zorlu geçecek. Ancak olgunluğunuz ve zorlu koşullarla başa çıkmadaki geçmiş başarınız size yardımcı olacaktır. Biraz daha olumlu olun.
BOĞA
Birikmiş borçlarınız bugün karşınıza çıkabilir. Bu yüzden motivasyonunuz biraz düşebilir. Bunların geçici bir durum olduğunu unutmayın.
İKİZLER
Parayla ilgili bir sorun için olumlu bir sonuç bekleyebilirsiniz. İş hayatınızda hakimiyetinizi kurmak için muhtemelen ekstra çaba sarf edeceksiniz.
YENGEÇ
Bugün ailenizle veya yakın çevrenizle zaman geçirebilirsiniz. Bu sayede karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir.
ASLAN
Bugün üstleriniz ve iş arkadaşlarınız, işinize olan bağlılığınıza saygı duyacak gibi duruyor. Akşam saatleri maddi kazançlar getirebilir.
BAŞAK
Fiziksel ve ruhsal açıdan kendinizi pozitif hissedebilirsiniz. Çevrenizden size maddi manevi destekler gelebilir.
TERAZİ
Yurt içinde yaşayan bir arkadaşınızdan veya akrabanızdan sevindirici bir haber gelecek olabilir. İş cephesinde bazılarınız için mükemmel bir fırsat var.
AKREP
Aldığınız kararlarla ilgili olumsuz sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Olumsuzlukların üstüne gitmek sizi kendinizle baş başa kalmaktan alıkoyabilir. Ya da planlarınızı ertelemenize sebep olabilir.
YAY
Bugün nedense fark edilmek için çok çaba harcayacak ve dikkat çekmek için can atacaksınız. Neşe ve huzur yaşayabilirsiniz. Ama çok şımarmamaya bakın.
OĞLAK
Salığınız konusunda endişeleriniz olabilir. Bu endişeleri ertelemek yerine sağlığınızı ön plana almanız gerekebilir.
KOVA
Bugün, bu materyalist dünyada her şeyin dış görünüşüne göre değerlendirildiğini ve görülmeyenin hiçbir değerinin olmadığını anlayacaksınız.
BALIK
Bugün, kendinizi yorgun hissedebileceğiniz, iç sıkıntılarla mücadele edebileceğiniz bir gündesiniz. Uykusuzluk ve yorgunluğa bağlı gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu