Günlük burç yorumları (4 Mayıs 2023)

Günlük burç yorumları (4 Mayıs 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 4 Mayıs 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, bugün 12:16  ile 17:32 arasında boşlukta olacak sonra ise Akrep burcuna geçecek. Cinsel hayatınızla ilgili konular dikkatinizi çekebilir.  
MURAT İPEK / [email protected]
KOÇ
Arkadaşlarınızla, dostlarınızla iletişimde kalıp hoş saatler geçirmeniz sizin için iyi olabilir. Ama yine de yanlış anlaşılmalara mahal verecek konulardan uzak durun.
BOĞA
Kariyerinizle ilgili yeni bir fırsat çıkabilir. Fırsatı değerlendirmeye odaklanmak bugün ki ana gündeminizi oluşturabilir.
İKİZLER
Profesyonel olarak ilerlemeye ve işinizde yeni müşteriler çekmeye hazırsınız. Gereksiz harcamaları kısmanın ve paradan tasarruf etmenin zamanı geldi.
YENGEÇ
Sağlığınızla ilgili yaptığınız eylemlerin bugün meyvelerini verdiğini görebilirsiniz. Aldığınız övgüler sizi daha da motive edebilir.
AKREP
Onlara daha fazla zaman ayırarak sevdiklerinizin mutluluğunu sağlayabilirsiniz. Yükseköğretim öğrencileri bugün etkin bir şekilde ilerleyebilirler
BAŞAK
Öngörülemeyen masrafların canınızı sıkacağı bir gün olabilir. Arkadaşlarınızdan veya ailenizden mali destek almak isteyebilirsiniz.
TERAZİ
Depresyonda olanlar bugün muhtemelen hayatlarında yeniden pozitif etki görecekler. Borçlular için mali sıkıntıların yakında sona ermesi muhtemeldir.
AKREP
İş arkadaşlarınızla daha uyumlu çalışacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bugün iletişiminiz her zamankinden daha güzel olabilir.
YAY
İşe fazladan saatler ayırsanız bile bugün görevlerinizi bitirebileceksiniz. Aileniz ise tüm çabalarınızda en güçlü müttefikiniz olacaktır. Onlara kulak verin.
OĞLAK
Sabrınızın sınanacağı yoğun iş temposuyla dolu bir gün olabilir. Ortak sorumluluk aldığınız işlerin zorda olsa üstesinden gelebilirsiniz.
KOVA
Dinlenmek ve eğlenmek için ideal saklanma yerini keşfetmeniz muhtemeldir. Akademik cephede, bir rol model olarak örneğiniz kullanılabilir.
BALIK
Bugün yapacağınız işlerden maddi, manevi kazançlar elde edebilirsiniz. Motivasyonunuzu yüksek tutmanız her açıdan çok önemli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu