Günlük burç yorumları (4 Kasım 2022)

Günlük burç yorumları (4 Kasım 2022)

Astrolog Murat İpek’ten 4 Kasım 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Balık burcunda. Duygu ve sezgilerin akla hakim olması arada kalmışlık hissi verebilir, hata ve karışıklılara karşı dikkatli olmakta fayda var.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
KOÇ
Gerçeklerden uzaklaşarak hayal dünyasına sığınma eğiliminde olabilirsiniz, kendinizle baş başa kalacağınız aktivitelerde bulunabilirsiniz.
BOĞA
Sosyal gruplarda fikir uyuşmazlıkları yaşanabilir, bu uyuşmazlıklardan oluşan kriz ve kaoslara dikkat etmekte fayda var.
İKİZLER
İş hayatı, eğitim ve kariyer konularında yaratıcı eserler ortaya koyabilirsiniz, içsel derinliğinizi yansıtacak çalışmalar yapmak için uygun.
YENGEÇ
İnandıklarınızdan güç alarak ilhamınızı geliştirebilirsiniz. Mekânsal anlamda değişikliğe ihtiyacınız olabilir.
ASLAN
Finansal konuları büyütmeye meyilli olabilirsiniz. Gerçekçi bir bakış açısı geliştirmek için partner ve ortaklarınızla görüşmelerde bulunabilirsiniz.
BAŞAK
İkili ilişkilerinizde pembe bulutlar üzerinde hissedebilirsiniz, duygusal anlamda tatmin edici olaylar gerçekleşebilir.
TERAZİ
Günlük hayatın sıradanlığı can sıkıcı bir hal alabilir, rutin ve düzenlerin dışına çıkmak isteyebilirsiniz.
AKREP
Yüzeysel ilişkilerden ziyade anlamlı ilişkiler ve derin bağlar kurma ihtiyacınız yoğun. Romantik ilişkilerinizin nabzını arttırabilirsiniz.
YAY
Ailenizle iç içe vakit geçirebilir, evle ilgili işlerle meşgul olabilirsiniz. İnce hassasiyet gerektiren konulardan keyif alabilirsiniz.
OĞLAK
Soyut ve duygulara hitap eden konularla ilgilenmekten keyif alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı çeşitli alanlara kanalize etmeniz mümkün.
KOVA
Kendiniz için yeterince objektif olmakta zorlanabilirsiniz, mali konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.
BALIK
Duyguların sezgilerle birleşmesi içinizdeki şefkat ve hassasiyeti arttırabilir. Çevrenizle etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu