Günlük burç yorumları (3 Mayıs 2023)

Günlük burç yorumları (3 Mayıs 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 3 Mayıs 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Terazi burcunda ilerlemeye devam ediyor. Bugün bazı düşmanlar kendilerini aleni bir biçimde gösterebilir. Dikkatli olun.  
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ
Aşk konusunda fikirlerinizi kendinize saklamanız ve sadece onları paylaşabilecek kişilerle konuşmanızı tavsiye ederim. Başkalarının ağzına laf vermemeye bakın derim.
BOĞA
Bugün inişli, çıkışlı duygularınızla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Yalnız kalmak isteyebilir, duygusallık seviyeniz en üst düzeye çıkabilir.
İKİZLER
Bugün her şeyi yapın ama evliliğinizi, ortaklığınızı falan gözden geçirmeye kalkmayın. Bugün daha iyi bir iş ve daha iyi bir kazanç kapınızı çalabilir.
YENGEÇ
İç hedeflerinize odaklanmak isteyebilirsiniz. Bunun için etraflıca düşünmeniz, eyleme geçmek için zaman kollamak isteyebilirsiniz.
ASLAN
Mevcut mali durumunuz bugün pozitif kalmanıza yardımcı olabilir. Merak uyandıran ama zor bir proje sizin ellerinize bugün teslim edilebilir. Kolay gelsin.
BAŞAK
Son zamanlarda sizi de sıkmaya başlayan rutinlik, bugün son bulabilir. Ani gelişen bir aktivite ya da bir proje ile bu rutinden kurtulmak sizi mutlu edecektir.
TERAZİ
Bugün resmi makamlardan veya büyük kuruluşlardan olumlu sözler duyabilirsiniz. Varsa bu konularda yapmanız gerekenler üşenmeyin ve yapın.
AKREP
Bugün psikolojik anlamda iyi hissedebilirsiniz. Hep yapmak isteyip de yapamadığınız şeyleri bugün yapabilir kendinizi ödüllendirebilirsiniz.
YAY
Stressiz bir hayat yaşamak istiyorsanız, sinirli bir yaşlıdan kaçınmanız gerekebilir. Zorlu bir akademik aşamadan başarılı bir şekilde geçenler başarılı olacaktır.
OĞLAK
Sağlığınızla ilgili endişeleriniz olabilir. Bir doktora görünmek isteyebilirsiniz. Tedaviniz varsa eğer bunu aksatmamanız çok önemli.
KOVA
Ye, iç, otur nereye kadar. Olmadı, evde iş güç varsa yapın derim bugün. Sağlığınıza özen gösterip, bir iki spor ile ilgili bir şeyler yapsanız ne güzel olur.
BALIK
Korkularınızın üstüne gitmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Giyim tarzınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu