Günlük burç yorumları (29 Ocak 2023)

Günlük burç yorumları (29 Ocak 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 29 Ocak 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Boğa burcunda. Maddi konulara kafamız kayabilir. Kendimizi ifade ederken “Ben”den çok “biz” demeye gayret edin.
MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com
KOÇ 
Özellikle arkadaşlarınızla, partnerlerinizle ve diğer arkadaşlarınız aracılığıyla tanışabileceğiniz kişilerle takılmaktan keyif alacaksınız.
BOĞA 
Bugün çalışanlarınız, başkaları üzerinde harika bir izlenim bırakacak. O nedenle etkilemek istediğiniz insanlarla yan yana olun derim.
İKİZLER 
Bugün patronlarla, ebeveynlerle, öğretmenlerle konuşmanın tadını çıkarın, çünkü herkesin üzerinde harika bir izlenim bırakacaksınız!
YENGEÇ 
Bugün canlı, coşkulu bir enerjiniz olduğu için dışarı çıkın ve başkalarının arkadaşlığının tadını çıkarın. Durmayın öyle evde!
ASLAN 
Sözleriniz nazik ve diplomatik olacak, bu da diğerlerinin sizi dinleyecekleri ve büyük olasılıkla emirlerinizi yerine getirecekleri anlamına geliyor.
BAŞAK
Dünyanızı genişletmek için macera ve fırsatlar arayın. Ailece veya arkadaşlarınızla etkinliklere katılın hiç değilse.
TERAZİ 
Evde eğlenmek için harika bir gün! Arkadaşlarınızı ve ailenizi davet edin. Yaşadığınız yerde bir araya gelmek için iyi bir fırsat.
AKREP 
Dışarı çıkın ve çocuklarla spor etkinliklerinin ve eğlenceli aktivitelerin tadını çıkarın. Bugün bir şekilde açık gökyüzünün altında durmaya bakın.
YAY 
Bugün spor etkinlikleri, çocuklarla eğlenceli aktiviteler, eğlence dünyası ve sanat, hepsi size hitap edecek. Hareket katın kendinize!
OĞLAK 
Bugün, başkalarıyla gevezelik etmek için güzel bir gün çünkü insanlar kendilerini yanınızda iyimser, sıcak ve arkadaş canlısı hissediyorlar.
KOVA 
Kardeşler, akrabalar ve komşularla konuşmaktan keyif alacaksınız bugün. Sonuçta masum bir parça gıybetin kime ne zararı var ki!
BALIK
Brunch için arkadaşlarla buluşun. Bir film alın veya eğlenceleri keşfedin. Bugün hareket içinde olmanız size iyi gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu