Günlük burç yorumları (29 Ağustos 2023)

Günlük burç yorumları (29 Ağustos 2023)

Murat İpek’ten 29 Ağustos 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay Kova burcunda hareket ediyor. Bugün kimseye haber vermeden biraz kaybolabilir ve işte kendinize tatlı küçük molalar verebilirsiniz. Kaytarın yani.
MURAT İPEK / [email protected]
KOÇ
Etrafınızdaki insanlara karşı sıcak olun, bu şekilde ne yaptığınızla ilgili belirli sorulardan kaçınırsınız ve diğerleri hikayelerinize daha fazla ilgi gösterir.
BOĞA 
Bugün nedense açgözlülük sizi bazı manasızlıklar yapmaya itecek ve bu da bazı sosyal ilişkilerinizi de bozabilecek gibi görünmekte. Konuşmalarınıza kesinlikle çok dikkat!
İKİZLER 
Herhangi bir ilişkinizin geleceğini düşünüyorsanız, karşı tarafı da unutmayın. Kararların birlikte alınması gerektiğini öğrenmelisiniz.
YENGEÇ 
Aile üyeleriyle çok fazla zaman geçirmelisiniz, bu nedenle önümüzdeki birkaç ay boyunca kendinizi yalnızca size en yakın olan insanlara ayırın. Size iyi gelecek.
ASLAN 
Başkalarının sizin düşünce ve yaşam tarzınıza uyum sağlamasını bekleyemezsiniz. Bu, aynı zamanda bir saygı meselesidir. Bunu düşünün derim.
BAŞAK 
Uzun vadede devam edecek bir şey tasarlamak için asla erken değildir, bu yüzden ilk engelde durmayın, daha pek çok şeyle karşılaşacaksınız. Çalışmaya devam.
TERAZİ 
Oldukça huzurlu geçeceğini vaat eden gökyüzü, bugünü sevdiklerinizle birlikte geçirmenizi tavsiye ediyor. Bunu yaparsanız harika bir gün olacak.
AKREP 
Birkaç günlüğüne dağlara çıkmak harika bir fikir olur, bir düşünün, sağlıklı hava zihninizi yeni destinasyonlara açacaktır. Bunu bu aralar mutlaka yapın.
YAY 
Gerçekte hiçbir değeri olmayan ama çok takdir edeceğiniz küçük bir hediye alabilirsiniz çevrenizdekilere. Bu iyi gelecektir size.
OĞLAK
Geleceğiniz için ciddi bir şekilde bir şeyler inşa etmeye başlamanın zamanı geldi, bu yüzden biraz sorumluluk almanın ve fedakarlık yapmanın zamanı.
KOVA 
Gün boyunca enerjiyle dolup taşacaksınız. Hiç durmayabilir ve kendinizi yorgun hissetmeyebilirsiniz. İradenize ve cesaretinize hayran kalınacak.
BALIK 
Bir şeyi başarmak istiyorsanız, kendinizi adamalı ve başkalarına gelişmelerinizi ve iradenizi göstermelisiniz. Aksi takdirde kayıplar yaşarsınız diyebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu