Günlük burç yorumları (26 Eylül 2023)

Günlük burç yorumları (26 Eylül 2023)

Murat İpek’ten 26 Eylül 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay Kova burcunda ilerlemeye devam ediyor. Bugün kendinizi farklı hissedebilirsiniz. Sıra dışı işler için güzel bir gün.  
MURAT İPEK / [email protected]
KOÇ
Aileden finansal destek almanız olası, halihazırdaki gayrimenkullerin akıbeti yeniden konuşulabilir.
BOĞA
Etrafınızdakiler bugün gevezelik, kahkaha ve zaman kaybı arasında kaybolacakken, gün boyunca odaklanmış ve aklı başında kaldığınızdan emin olun.
İKİZLER
Olumlu görüşmeler yapabilir, yararlı yazışmalarda bulunabilirsiniz. Beklentilerinizin karşılanması mümkün.
YENGEÇ
Yeni ilişkilere ve beklenmedik bir anda karşınıza çıkacak yeni değişimlere hazır olun, artık yeni ufuklara uçabilirsiniz. Yeni işler havada, trend olumlu!
ASLAN
Alım/satım işlemleri gündeminizde olabilir, acil değilse ertelemeyi düşünebilirsiniz. Aile içi yanlış anlaşılmalardan kaçınmalısınız.
BAŞAK
Yapabileceğinden emin değilseniz, bugün içeride kal ve sadece gerekli şeyleri yap, insanlarla tanışmaktan da kaçın, kendine hakim olmalısın.
TERAZİ
Bugün, herkesin işiniz hakkında bilgi sahibi olmasını istemiyorsanız, işiniz için hayati önem taşıyabilecek veya sağlığınızı etkileyebilecek belgeleri saklarken daha dikkatli olun.
AKREP
Bugün sahip olduğumuz her şey yarın garanti olacağı anlamına gelmez, ancak bu asla yapamayacağınız gibi korku içinde yaşamak anlamına gelmez.
YAY
Gururu kendinize saklamak kendinizi bir dev aynasında görmenize sebep olabilir. İçe dönük olsanız da sevdiklerinizle paylaşımda bulunmanız görmediklerinizi aydınlatabilir.
OĞLAK
Bugünkü neşeniz bulaşıcı olacak ve onları gülümsettiğiniz için yakınınızdaki insanları sizin için çok güzel jestler yapmaya itecek. Neşenizi gün bitene kadar sürdürün.
KOVA
Yakınlarınızın desteğini aramayın, hayat, büyümek ve kendi ayaklarınızın üzerinde hatalar yapmak için tek başınıza yüzleşmeniz gereken bir durumdur.
BALIK
Yaşlılara olan saygınızı artırmanın zamanı geldi, bugünden itibaren sakin olmanız ve aile içinde söylenenlere daha dikkatli olmanız gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu